40 Úchvatné tetovanie štátu Kalifornia

Táto krásna dáma

California Pride Tattoo

Tento nádherný kúsok obsahuje ružu, lowridera, kalifornský štát grizzly a samozrejme túto krásnu ženu s vlastným LA tat. (Foto: Antonio Macko)

Vyrobené v Kalifornii

Vyrobené v Kalifornii

Kreatívny zvrat na Kalifornskej štátnej vlajke s výraznejšou úlohou grizlyho. (Foto: Last Sparrow)

Tento kúsok životného štýlu

State of California Tattoo

Toto jednoducho vyzerá super. „Calilife“ sa rozprestieral po povrchu štátu s vyrytým písmom a hlbokým tieňom. (Foto: American Iron)

Táto štátna koláž

State of California Tattoo

Toľko kalibru tu. (Foto: Deann Wardin)

Žiť sen

Krásne tetovanie štátu Kalifornia

Jedinečný výber písma, ale ten západ slnka je niečo špeciálne. Čierne siluetové palmy postavené proti západu slnka vždy kričia Cali. (Foto: Anthony McMullen)

Tieto kalifornské korene

state-california-korene-tetovanie

Neviem si predstavit tento obchod s tetovaním v Colorade robí veľa tetovaní štátu Kalifornia. Ale keď sú vaše korene v Cali, niekedy sa musíte jednoducho opýtať, čo chce srdce bez ohľadu na to, kde je.

Kalifornská láska

California Love Tattoo

Jedno z mojich obľúbených tetovaní v zozname. Fráza „Kalifornská láska“, ktorú preslávil zosnulý Tupac Shakur, preslávila svet tým, ktorí Kaliforniu nazývajú domovom.. (Foto: Pinterest)

Táto čierna & biely medveď

California Bear Tattoo

Choď medvede. Kalifornia to nesie. (Foto: Twisted)

Kalifornský ibištek

State of Cali Tattoo

Tu máme mierne zatienený štát Kalifornia lemovaný tromi nádhernými kvetmi ibišteka. Aspoň si myslím, že sú to kvety ibišteka. Ak by to niekto s botanickými znalosťami ako ja mohol potvrdiť alebo vyvrátiť, bol by veľmi vďačný. (Foto: neznáme)

Tento fantastický chlpatý chlapík

Rozkošný tetovanie štátu Kalifornia

Od rozkošného predmetu po jemné písmo je tento kúsok skutočne v lige, ktorá je mu vlastná. Rekvizity k Erik Jacobsen za dobre odvedenú prácu.

About the author