40 zodpovedajúcich tetovaní, za ktoré sa môže dostať každý pár

Tieto akvarelové vtáky.

od Julesa Boho

(Foto: Jules Boho)

Od začiatku, keď som začal písať tento blog, som vášnivým fanúšikom práce Julesa Boho. Jej akvarelové práce sú krásne, kreatívne a vysoko originálne – čo sa v dnešnej dobe nedá ľahko dosiahnuť. Ak sa chcete dozvedieť viac o jej práci, navštívte jej Instagram v odkaze vyššie, kde nájdete jej úplné portfólio.

Tieto kotvy.

od lekára Woo

(Foto: Doctor Woo)

Celý koncept „Ty si moja kotva“ samozrejme nie je taký kýčovitý, ako to znie. Myslím tým, toto je zoznam párových tetovaní, takže v skutočnosti neexistuje nič také ako „syrové“. Anchor sú bežné párové tetovania a jeden z významnejších návrhov, ak sa ma pýtate.

Tieto vtáky.

od Michelle Santany

(Foto: Michelle Santana)

Michelle Santana je jednou z mojich obľúbených umelkýň v Bang Bang. Ak by som mal vybrať jedno slovo na opis jej štýlu a práce, bolo by to „čisté“. Každý jeden z jej návrhov je taký presný a jasný, že keby ste mi povedali, že to v skutočnosti nie sú návrhy tetovania, veril by som vám.

Vždy.

od Wittyho Buttona

(Foto: Witty Button)

„Vždy“ je možno najväčší záväzok, aký ste kedy mohli voči inej osobe urobiť – a preto má takú veľkú váhu. Krásne písmo pre krásny prísľub.

Tento rodinný dizajn.

od Jay Shina

(Foto: Jay Shin)

Nebudem klamať, tento návrh som celkom nepochopil, ale kompozícia je to, čo som chcel čitateľom predviesť. Pri pohľade na túto jednoduchú rovnicu mi hlavou prebehne veľa myšlienok na dizajn.

Tieto vzory mandaly.

od Ira Shmarinova

(Foto: Ira Shmarinova)

Či už ide o líšky vlky, tieto chlpaté spoločníčky sú super duper roztomilé. Okrasný štýl mandaly okamžite dodá každému dizajnu auru elegancie.

Tieto slony origami.

podľa ihriska

(Foto: Ihrisko)

Slony origami sú zhruba tak roztomilé, ako roztomilé môžu byť. Ak hľadáte malé zodpovedajúce kúsky, navštívte stránku Instagram Playgound a ja vám garantujem, že získate oveľa viac, ako dokážete zvládnuť..

Tieto stromy.

od Ch Ahn

(Foto: Ch Ahn)

Tu je nápad: začnite s malým stromom a ako váš vzťah rastie, pomaly ho dopĺňajte. Tak môžete vytvoriť zmysluplný rituál a zároveň mať vždy čerstvo napustený dizajn. Ako to znie?

Títo drobní tvorovia.

podľa ihriska

(Foto: Ihrisko)

Opäť platí, že ak hľadáte roztomilý malý dizajn, Instagram Playgound je miestom, kde sa môžete inšpirovať. Okrem toho, že Playgound pracoval takmer výlučne na miniatúrach, mal tendenciu každý mesiac uverejňovať nové zodpovedajúce návrhy.

Tieto dátumy.

od spoločnosti CHOLO

(Foto: CHOLO)

Predpokladám, že sú to dátumy. Pripomíname si výročie svadby alebo inú špeciálnu príležitosť. Je možné vidieť malý symbol nekonečna, ktorý znamená celoživotné puto.

About the author