40 zodpovedajúcich tetovaní, za ktoré sa môže dostať každý pár

Iba pre páryAj keď nie ste v súčasnosti *zapojení *, nikdy nie je príliš skoro na to premýšľať o perfektnom tetovaní pre pár, keď konečne príde deň. Pre tých z vás, ktorí už majú vzťah hodný atramentu, určite nájdete tento zoznam plný mnohých inšpiratívnych návrhov. Perfektný súbor zodpovedajúcich pár tetovaní existuje, je len vašou úlohou ho objaviť. Párové tetovanie je predovšetkým o zábave a oslave tohto zvláštneho vzťahu. Pozrime sa na niekoľko skutočne inšpiratívnych príkladov.

Šialené o tebe.

od Nemana

(Foto: Neman)

Žiadny vzťah by nebol úplný bez malého šialenstva. Mnoho ľudí má mylnú predstavu, že párové tetovania sa musia presne zhodovať. To nemôže byť ďalej od pravdy. Tieto návrhy zdieľajú jednu frázu, ale zmena rozloženia slov stále tak trochu dodáva dizajnu ďalší rozmer..

Sľub.

od Dominika

(Foto: Dominik)

Celková kompozícia obrazu v tomto prípade výrazne ovplyvňuje príťažlivosť konkrétneho dizajnu alebo sady návrhov. To môže byť klamlivé, pokiaľ ide o hodnotenie potenciálnych návrhových myšlienok, ale našťastie pre vás tu kvalita návrhov skutočne nie je spochybnená..

Tieto vtáky.

od Maks

(Foto: Maks)

Viem, že to nie je najkvalitnejší JPEG na webe, ale koncept je solídny. To, čo skutočne vyniká, je kontrast medzi čiernymi a sivými atramentovými vtákmi a kúskom červenej šnúrky v tvare srdca.

Tieto hviezdy smrti v tvare srdca.

od Ayhana Karadaga

(Foto: Ayhan Karadag)

Toto je koncept, ktorý opakovane robilo mnoho rôznych umelcov. Nemôžem si z hlavy spomenúť, kto bol pôvodný tvorca, ale návrhy pocty podľa mňa v skutočnosti nikomu neublížili. Mnoho umelcov by samozrejme nesúhlasilo a ja chápem, odkiaľ pochádzajú. Táto konkrétna sada Hviezd smrti zabalí neuveriteľné množstvo detailov na veľmi malý priestor.

Tieto vlny.

od japonského atramentu

(Foto: japonský atrament)

Tieto veľkolepé zadné diely sú pravdepodobne poslednou vecou, ​​ktorú ste v tomto zozname očakávali – a preto sú také úžasné. Vlny v japonskom štýle sú a vždy budú jednou z mojich obľúbených vecí, ktoré je možné vidieť atramentom.

Nechaj ma divokého.

od JOJO

(Foto: JOJO)

Tento koncept bol vykonaný na smrť, ale tým nie je o nič menej zaujímavý. Skvelé nápady sa vždy hromadne kopírujú. Tieto návrhy nie sú výnimkou a stelesňujú samotnú myšlienku, že protiklady skutočne priťahujú.

Láska.

od JOJO

(Foto: JOJO)

Niekedy je jediným spôsobom, ako ísť, jednoduchosť. Ak hľadáte niečo čisté a svieže s moderným a minimalistickým nádychom, niečo v zmysle týchto zodpovedajúcich milostných tetovaní môže byť v poriadku.

Jej. Jeho jediný.

od Yusufa

(Foto: Yusuf)

Zodpovedajúce tetovanie nemusí vždy zodpovedať. Tieto dve veľmi odlišné písma sa navzájom dokonale dopĺňajú a prinášajú uspokojivý prvok do mixu, ktorý by tu nebol, keby každá sada slov bola napísaná rovnakým štýlovým písmom.

Toto slnko a mesiac.

od Iris

(Foto: Iris)

Zodpovedajúce slnko a mesiac istým spôsobom ilustrujú koncept priťahovania protikladov. Tento mesiac bol vyrobený s neustále trendovým prechodom a slnko má dokonca aj malú gradientovú akciu.

About the author