42 Friggin Úžasné kompasy tetovanie

Návrhy tetovania na námornom kompase

Ak uvažujete o tetovaní kompasom, už ho máte, alebo sa len chcete pozrieť na skvelé vzory, potom ste na správnom mieste. Kompas, námorný kompas, ružica kompasu alebo námorná hviezda, je bezpochyby enormne populárny dizajn tetovania – a je to už desaťročia. Jeho komplexné detaily, potenciál dizajnu a krásna symetria z neho robia príťažlivú voľbu pre mužov aj ženy.

Existujú rôzne druhy kompasov, ale ich názvy nie sú všeobecne známe. Každý konkrétny typ je definovaný počtom bodov, ktoré má. Najčastejšie kresleným dizajnom je 4-bodová ružica kompasu, za ktorou nasleduje 8-bodová, 16-bodová a 32-bodová ružica..

Ako sa objavili nové štýly, tetovanie kompasom si užilo novú úroveň nádhery. Od nádherných akvarelových diel po nádherné dotwork prevedenie, tetovanie kompasu stále kraľuje svetu telesného umenia..

Nasledujte svoju vlastnú cestu.

Veľké kompasové tetovanie na chrbte

Okrem slov múdrosti, prvá vec, ktorá upúta vašu pozornosť, sú mimoriadne čisté čiary a takmer tieňovanie v laserovej tlačiarni.. Slečna Dewi dostal šialené schopnosti.

Táto mosadzná kráska.

Mosadzný kompas Tattoo Design

Ako pravdepodobne viete, väčšina námorných kompasov bola vyrobená z mosadze. Mosadz nereaguje so slanou vodou a bežne sa používa pri stavbe námorných zariadení. (Foto: rev)

Toto malé predlaktie tat.

Drobné kompasové tetovanie na predlaktí

Aj keď je to už nejaký čas, čo bolo toto rameno oholené, sme ochotní sa staviť, že tento perfektne vykonaný mini kompas stojí za námahu. (Foto: Jon Boy)

Táto škvrna pomaranča.

Dizajn tetovania s akvarelovým kompasom

Fleur-de-lis označuje skutočný sever na tomto jedinečnom dizajne akvarelov, ktorý vyzerá, ako keby bol skôr obeťou náhodného úniku, než plánovanej akcie. Konečný výsledok však nemohol byť lepší. (Foto: Adrian Bascur)

Tento zadný diel v štýle skice.

Náčrt štýlu kompasu na chrbte od Ineza Janiaka

(Foto: Inez Janiak)

Tento rozľahlý zadný diel.

Tetovanie akvarelovým kompasom na chrbte od Emrah de Lausbub

(Foto: Emrah de Lausbub)

Tento tradičný kompas.

Tradičné kompasové tetovanie

Tu máme drevený kompas s niekoľkými zlatými pokrytými červenými ružami vyrobený v tradičnom štýle. Vyskočí všetko od mosadzných korálikov po drevo, aby tento kúsok získal čistý a ostrý vzhľad. (Foto: Štrnásť šípov)

Tento bodkovaný glóbus a kompas.

Bodkovaný glóbus a kompas od Maksima Lopeza

(Foto: Maksim Lopez)

To rozdelilo prácu predlaktia.

Compass Tattoo od Pedra Paivu

(Foto: Pedro Paiva)

Tieto tmavé ruže.

Tetovanie kompasu Dark Rose

Prinajmenšom fascinujúce. Podrobný vzor na tvári tohto kompasu je skutočne niečím zvláštnym.  (Foto: dstone)

Tento globálny kompas.

Tetovanie kompasu Nautical Globe

Námorný hviezdny kompas sa zvyčajne nachádza na mapách. Je preto len vhodné, že táto bodkovaná hviezda je dokonale posadená na vrchole zemegule. Ak ste si nevšimli, tento kúsok je orientovaný na užívateľsky prívetivé miesto. (Foto: ilwol)

Tento otvorený kompas.

Kompas & amp; Hodinové tetovanie od Miami Tattoo

Aj keď tento kompas určite hrá druhú husľu k oveľa väčším hodinám, bol jednoducho príliš krásny na to, aby ste ho vynechali. Spôsob, akým bol kov vyrobený na viečku kompasu, je takmer taký, ako keby umelec mal na atramente namiesto atramentu tekutý kov.  (Foto: Miami Tattoo)

Tieto nádherné bodky.

Dotwork Compass Tattoo od Erika Jacobsena

Aký úžasný dizajn. Tento kompas vyzerá trochu ako vreckové hodinky. Chladné a čisté. Rozhodne jeden z našich obľúbených návrhov v zozname. (Foto: Erik Jacobsen)

Tento vintage kompas.

Svetová kompasová mapa

Nie sme si úplne istí, čo sú to za červené veci, možno zápasy, ale tento dizajn preklopného kompasu je úžasný na pohľad. Mapa na stole je tiež príjemným dotykom. (Foto: Ručný výlet)

About the author