45 návrhov dotwork tetovania, ktoré vzbudzujú bázeň

45 návrhov dotwork tetovania, ktoré najviac vzbudzuje bázeň | TattooBlend

Ak by Georges Seurat dnes žil, určite by bol prekvapený vplyvom, ktorý mala jeho práca na súčasný stav tetovacieho sveta. Seuratove slávne pointilistické obrazy položili základy pre to, čo by sa stalo jedným z najfascinujúcejších a najúžasnejších trendov v tetovacom priemysle.

Dotwork tetovanie, ako sa im bežne hovorí, si denne získava na obľube. Či už hľadáte svoje prvé tetovanie, alebo uvažujete o doplnení bodkovaného dizajnu na svoje súčasné plátno, zhrnuli sme niektoré z najlepších príkladov bodkovaného tetovania, ktoré si myslíme, že sa vám budú viac páčiť..

Druhy dotwork tetovacích vzorov.

Abstraktné kreácie, geometrické tvary, kvety mandaly … máte veľa nápadov, z ktorých si môžete vyberať bez ohľadu na to, aký konkrétny štýl môžete mať..

Tento kvet mandaly.

Dotwork tetovanie mandaly pešo od Mathieu Kes

Upozorňujeme, že tento zoznam je preplnený kvetmi mandaly! Obvykle sa snažíme, aby bol každý zoznam čo najrozmanitejší, ale keď sme tento zoznam zostavovali, bolo príliš veľa vynikajúcich návrhov mandál, aby sme ich mohli ochutnať len z niekoľkých. Tento dizajn ponúka negatívne priestorové línie, ktoré sú bežným trendom, pokiaľ ide o tieto typy prevedení. (Foto: Mathieu Kes)

Toto tetovanie Hokusai máva dotwork.

Hokusai vlna dotwork tetovanie od OOZY

OOZY má niečo pre vlnu Hokusai a zdá sa, že každý nový dizajn je pôsobivejší ako ten predchádzajúci. Tu máme čiernobielu vlnu umelecky rozdelenú do niekoľkých segmentov, ktoré vyzerajú, ako keby práve prešli drvičom papiera. Všimnite si malú sopku na zápästí subjektov, ktorá bola urobená v rovnakom štýle.  (Foto: OOZY)

Táto mačka upúšťajúca čeľusť.

Bodkované tetovanie mačky od Franka Carrilha

Ak hľadáte skutočný butikový kúsok, ktorý je skutočne jedinečný, nehľadajte nič iné ako talentovaný Frank Carrilho. Frank je jedným z našich obľúbených období umelcov a je známy svojim jedinečným štýlom a prepracovanými veľkoplošnými bodovými návrhmi. (Foto: Frank Carrilho)

Toto slnko.

Dotwork sun tattoo od Noksi

Očarujúce, hypnotické, podmanivé. Toto je len niekoľko slov, ktoré vám napadnú, keď si uvedomíte, že už viac ako hodinu hľadíte do tohto odborne vykonaného bodového dizajnu. Sú to práve tieto návrhy, ktoré skutočne využívajú výhody toho, čo štýl dotwork ponúka.  (Foto: Noksi)

Tento lev v tvare diamantu.

Tetovanie leva v tvare diamantu od Mathieu Kes

Pri pohľade zblízka na nos môžete rozoznať množstvo rôznych tvarov, ako napríklad pohľad na zrno v kúsku dreva alebo náhodné vzory kôry stromu a videnie ďalších tvarov skrytých vo vnútri. Pri bližšom skúmaní si všimnete postupný posun kontrastu od hornej časti figúrky k spodnej časti, ako keby priamo nad zvieraťom svietilo svetlo.  (Foto: Mathieu Kes)

Tento teľací kúsok.

Bodkovaný teľací kúsok od Clary Welsh

Kožušina je určite jednou z Clarových silných stránok. Ak uvažujete o tetovaní duchovného zvieraťa a neviete sa rozhodnúť, ktoré zviera si zaobstarať, prečo si ich nenechať všetky? Toto je úžasný príklad toho, čo je možné, keď sa neusadíte a namiesto toho sa rozhodnete začleniť viacero zvierat do jedného dizajnu.  (Foto: Clara Welsh)

Tieto abstraktné pery.

Abstraktné pery od Pawel Indulski

Je ľahké si predstaviť, že každé z Pawelových úžasných umeleckých diel visí v modernom múzeu niekde s bielymi stenami a zbytočne tvarovanými oknami. Jeho jedinečné abstraktné návrhy predstavujú niektoré z najpôsobivejších príkladov pointilizmu, aké kedy atramentom uvidíte.  (Foto: Pawel Indulski)

Tieto dotowrk listy.

Bodkované listy od Parvicka

Ak ste jedným z ľudí, ktorí neustále hľadajú inšpiráciu v rukáve, možno budete chcieť tento dizajn vložiť do priečinka strážcov. Ruský tetovací umelec Parvick je mimoriadne úspešný tetovací umelec s výrazným štýlom, ktorý je možné opísať iba ako jednoducho božský. Tieto nádherné bodkované listy sú jedným z Parvickových podpisových prvkov, ktoré sa nachádzajú v celom jeho diele.  (Foto: Parvick)

Tento malý strom.

Bodkované stromové tetovanie od Zeke Yip

Také jednoduché a pritom tak elegantné. Stromy vždy vyzerajú úžasne, keď sú urobené v štýle dotwork. Drobné návrhy jednej ihly sú teraz v móde a umelci ako Zeke Yip a Brian Woo nás neustále prekvapujú množstvom detailov, ktoré sú schopní zabaliť do takých malých priestorov..  (Foto: Zeke Yip)

V pasci.

„V pasci“ cez Coyne

Z času na čas príde návrh, ktorý je taký fascinujúci, že okamžite inšpiruje jeho vlastný zoznam. Aj keď koncept niečoho alebo niekoho uväzneného v koži už nejaký čas existuje, ako prvý príklad s bodkovaním, s ktorým sme sa stretli, nás skutočne inšpirovalo pozrieť sa bližšie na dotwork tetovanie, ktoré nakoniec viedlo k tomuto zoznamu..   (Foto: Coyne)

About the author