45 zodpovedajúcich návrhov tetovania pre páry, súrodencov a BFF

45 zodpovedajúcich návrhov tetovania pre páry, súrodencov a BFF | TattooBlend

Povedzte, že vás, proti vašej vlastnej vôli, prehováral, aby vám zodpovedajúce návrhy tetovania prehovoril niekto, kto má na vás trochu väčší vplyv, než by pravdepodobne mal. Boli by ste ochotní dovoliť, aby sa celý proces navrhovania uskutočnil v čakárni miestneho tetovacieho obchodu? Samozrejme, že nie. Svojmu vzťahu vďačíš za to, že si posúvalš aspoň niekoľko stoviek (dúfajme, že viac) príkladov zodpovedajúcich návrhov tetovania, než môžeš dokonca premýšľať o usadení sa na jednom dizajne..

Či už ste pár, z uší vám tečie láska, súrodenci hľadajú spôsoby, ako ešte viac posilniť toto bratské alebo sesterské puto, alebo len navždy najlepší frigginí priatelia, zodpovedajúce tetovanie je vždy dobrý nápad.

Tento zoznam je plný najlepších zodpovedajúcich návrhov tetovania. A aj keď existuje viac ako niekoľko návrhov, o ktorých sme si viac než istí, že si ich okamžite zamilujete, nič nie je výnimočnejšie ako kreatívny a jedinečný dizajn, ktorý podľa toho reprezentuje váš vzťah. Prezrite si teda nasledujúce fotografie, inšpirujte sa a nezabudnite byť originálni!

Tieto zodpovedajúce čierne pivonky.

Zodpovedajúce tetovanie pivonky od Elizabeth Yakunina

Nie je to elegantnejšie ako tieto dva zodpovedajúce kvetinové kúsky. V poslednej dobe sú pivonky čoraz obľúbenejšie, dokonca možno prekonávajú aj ružu ako najčastejšie napustený kvet. (Foto: Elizabeth Yakunina)

Tieto ťažké blackwork náramky.

Ťažké blackwork náramky od Dom Wiley

Tieto zodpovedajúce manžety sú príliš chladné. Pokiaľ ide o atrament, nie je to viac inšpirujúce ako čerstvo napustená čierna výplň. Odvážny čierny atrament skutočne nastavuje jemné bodkované kvety spôsobom, ktorý dodáva celému dizajnu jednotný pocit bez toho, aby bol ústredným bodom akýkoľvek prvok.. (Foto: Dom Wiley)

Tieto zodpovedajúce tetovanie najlepšieho priateľa.

Najlepšie tetovanie od Tapza

Tapetovanie pre najlepšieho priateľa „Vždy tam“

Ak hľadáte niečo krásne, čo by predstavovalo vaše priateľstvo, potom by mohol stáť za zváženie dizajn podobný týmto jemným okvetným lístkom s nápisom „Vždy tam byť“. (Foto: Tapz)

Bežné typy zodpovedajúcich tetovaní.

Párové tetovanie. Zďaleka najobľúbenejšie, párové tetovania sú takmer vždy poháňané, najsilnejším citom zo všetkých, láskou. Ale párové tetovanie je tiež najnebezpečnejšie. Láska môže často zatieniť váš úsudok a priznajme si to, láska nie vždy trvá tak dlho, ako by sme chceli. A ponáhľať sa počas medových týždňov, aby ste si vymenili večné atramentové sľuby, sa k vám môže vrátiť aj neskôr. Všetci poznáme niekoho, kto sa túto lekciu naučil tvrdo. Keď už bolo povedané, párové tetovanie môže tiež poskytnúť trvalú pripomienku toho, prečo v prvom rade milujete svoju polovičku.

Tetovanie pre najlepšieho priateľa. Tetovanie pre najlepšieho priateľa obvykle patrí do kategórie „nudíme sa a zdá sa, že by to bola zábava“. A zvyčajne sú! Či už sú jarné prázdniny a práve ste prvýkrát ochutnali tequilu, alebo ste na Pintereste videli tetovanie, o ktorom ste presvedčení, že posunie vaše priateľstvo na vyššiu úroveň, tetovanie najlepšieho priateľa je spoľahlivým spôsobom, ako si nárokovať diéty navždy na svojho najlepšieho priateľa a dajte všetkým ostatným vedieť, o čo ide.

Súrodenecké tetovanie. Rastúci trend, súrodenecké tetovania sú obľúbeným spôsobom, ako ešte viac zblížiť rodinu. Populárne návrhy zahŕňajú iniciály a rôzne geometrické tvary, ktoré je možné vyplniť alebo ponechať prázdne a označovať polohu každého súrodenca..

Tieto stromoradia.

Línie stromov cez Sarah March

Rovnako ako úžasné, ako sú jedinečné, tieto stromové tetovania obsahujú šesť stromov rôznych druhov vytvorených pomocou série malých bodiek. Táto téma by fungovala dobre pri súrodeneckých tetovaniach, pričom na zobrazenie každého súrodenca používajú stromy rôzneho veku.  (Foto: Sarah March)

Tieto priateľské tetovania s vesmírnou tematikou.

Roztomilé tetovanie priateľstva s vesmírnou tematikou

Prekvapivo je to veľmi populárny zodpovedajúci dizajn tetovania, s ktorým sa často stretávame. Niekedy farebne, niekedy iba čiernym atramentom, ale táto konkrétna sada vyniká od ostatných svojou pôsobivou farebnou schémou.  (Foto: Clarissa)

Tieto tetovanie kráľa a kráľovnej.

Tetovanie dvojice kráľa a kráľovnej od Giulie Carnio

Tu máme ďalšiu populárnu sadu zodpovedajúcich tetovaní. Tetovanie dvojice kráľ a kráľovná je pravdepodobne najrozšírenejším atramentom svojho druhu.  (Foto: Giulia Carnio)

Tieto opačné bratské tetovania.

Oproti tetovaniu brata Matteo Nangeroni

Skvelý koncept pre akýkoľvek typ zodpovedajúceho dizajnu tetovania. Doslova opak každého dizajnu.  (Foto: Matteo Nangeroni)

Tieto zodpovedajúce tetovanie akvarelovým kompasom.

Zodpovedajúce tetovanie akvarelovým kompasom od Redberry

Niekedy stačí získať dva identické návrhy. Tieto tetovania s akvarelovým kompasom predstavujú živé ukážky akvarelovej techniky okolo vintage vyzerajúceho kompasu.  (Foto: Redberry)

Jeho a jej tetovanie na koleno.

Jeho a jej tetovanie na koleno od Isaiah Negrete

Potrebujeme tieto ASAP. (Foto: Isaiah Negrete)

Pár tetovaní duhovej morzeovky.

Pár tetovaní duhovej morzeovky od Tattooist IDA

(Foto: Tattooist IDA)

Tieto krásne párové tetovania.

Krásne párové tetovanie od Mentata Gamzeho

(Foto: Mentat Gamze)

Tieto krásne botanické tetovania.

Zodpovedajúce botanické tetovanie od Zihwy

(Foto: Zihwa)

Zodpovedajúce ručné tetovania.

Zodpovedajúce vtáky od doktora Woo

(Foto: Doctor Woo)

Tieto tetovanie slon sestra.

Tetovanie slonovej sestry od Cagri Durmaz

(Foto: Cagri Durmaz)

Tieto bodkované párové tetovanie.

Bodkované párové tetovanie od Chrisa Flynna

(Foto: Chris Flynn)

About the author