48 najväčších kolibríkových tetovaní všetkých čias

Len najlepšie tetovanie na kolibríky!

Dávajte veľký pozor. Chystáte sa prelistovať 48 z toho, čo je možné opísať iba ako najlepšie tetovanie na kolibríky, aké kedy bolo alebo bude existovať. Ich samotná prítomnosť na obrazovke by mala evokovať úroveň úžasu, ktorá je zvyčajne vyhradená pre ohňostrojné show a fotografie pri extrémnom chudnutí. Jedná sa o najväčšie tetovanie kolibríka všetkých čias. Robím si srandu. Ale myslíme si, že sú celkom pekné. Užite si to!

Tento nádherný dotwork dizajn.

Hummingbird Tattoo od Ben Doukakis

Aspoň prvé tetovanie kolibríka je celkom skvelé, že? Tento kus zadného ramena vyzerá neuveriteľne jemne kvôli nedostatku lepších slov. Jeho telo bolo vyrobené v presýtenom štýle dotwork, ktorý Ben nepochybne zvládol. (Foto: Ben Doukakis)

Táto tyrkysová hrdlička.

Hummingbird Tattoo Design od Davida Cordena

Máme tu jeden z najkrajších druhov kolibríkov, pýchu tyrkysovo hrdelnú. Myslíme si, že tento obzvlášť lákavý vták, známy aj ako Godinov puffleg, žije väčšinou v Južnej Amerike. Z voľnej prírody bolo odobratých iba niekoľko známych vzoriek a všetky boli pred viac ako 100 rokmi. Teraz na kriticky ohrozenom zozname niektorí špekulujú, že tento druh môže byť skutočne vyhynutý. (Foto: David Corden)

Toto akvarelové rebrované dielo.

Akvarel Hummingbird Tattoo od Simony Blanar

Tu máme nádherného akvarelového dlhochvostého kolibríka naplneného skutočne nádherným akvarelovým dielom. Ale čo iné by ste čakali od úžasnej Simony Blanárovej. (Foto: Simona Blanar)

Tento zničujúco nádherný dotwork dizajn.

Dotwork Hummingbird Tattoo od Mayry Oiseaux

Keď sú v dnešnej dobe vytvárané všetky dotwork návrhy, môžete si všimnúť, že tento kúsok vyzerá trochu inak, ako ho zvyknete vidieť. Prečo? Veľkosť bodiek samozrejme. Namiesto obvyklého množstva malých bodiek sa tento umelec rozhodol zahrnúť toto kolibríkové tetovanie výlučne z veľkých bodiek, čo mu dodáva príjemný vintage pocit.. (Foto: Mayra Oiseaux)

Tento žiarivý ramenný diel.

Tetovanie kolibríka od Dana Grannona

Tento kolibrík lietajúci priamo z National Geographic ponúka vyrezanú auru svojho prírodného prostredia, ktorá dáva divákovi predstavu o tom, ako vtáky vyzerajú v prírode.. (Foto: Dane Grannon)

Toto segmentovalo vzory.

Geometrické tetovanie kolibríka od Briana Gomesa

Tento kúsok ukazuje kreativitu umelca tým, že vtáka rozdelil na samostatné časti, z ktorých všetky obsahujú svoje vlastné jedinečné vzory a dizajn. Tento kreatívny prístup spojený s nádherným zobrazením farieb dodáva tomuto dielu nepopierateľne umelecký pocit. (Foto: Brian Gomes)

Tento úchvatný hyperrealizmus funguje.

Hyperrealizmus Tetovanie kolibríka od Alexa Bruza

Náš obľúbený dizajn v zozname je, neprekvapivo, Alex Bruz. Jeho talent na vytváranie zvieracích tetovaní, ktoré skákajú z hyperrealizmu, je v tomto odvetví dobre známy. (Foto: Alex Bruz)

Tento nádherný kúsok akvarelu predlaktia.

Akvarel Hummingbird Tattoo na predlaktie od Ondrash

Skutočne nádherný kolibrík, ale to, čo skutočne upúta vašu pozornosť, je tmavé a tajomné akvarelové pozadie. Tmavé odtiene pozadia nechávajú jasne ružové vtáky vyniknúť úžasne jedinečným spôsobom. (Foto: Ondrash)

Tento kolibrík s rubínovou hrudou.

Hummingbird Tattoo Design od Joanne Baker

Doslova.. (Foto: Joanne Baker)

Toto rozmarné akvarelové dielo.

Akvarel Hummingbird Tattoo od Andersona Castaña Veleza

(Foto: Anderson Castaño Velez)

Toto tetovanie kolibríka blackwork.

Blackwork Hummingbird Tattoo od Alexa Bruza

Kolibríky sú známe svojimi rýchlymi krídlami podobnými včelám. Čo však väčšina ľudí nevie, je, že ich jazyky sú rovnako rýchle. Jazyk kolibríka sa pri kŕmení dokáže lízať až 15 -krát za sekundu. (Foto: Alex Bruz)

Toto malé tetovanie triceps.

Malé tetovanie kolibríka čiernym atramentom od doktora Woo

Aké úžasné miesto pre toto malé bezfarebné tetovanie kolibríka. Vždy sme boli veľkým fanúšikom tricepsu tetovania a tento krásny vtáčik presne ukazuje, prečo. (Foto: Doctor Woo)

Tento krásny kolibrík so zadnými ramenami.

Akvarel Hummingbird Tattoo od Hill Tattoo

Tu máme skutočne jedinečný dizajn. Nazvite to akvarel, surrealizmus alebo akúkoľvek inú kategóriu štýlu, o ktorej si myslíte, že do tohto dizajnu spadá, ale jedna vec je istá. Tento kúsok sa skale! (Foto: Hill Tattoo)

Tento hravý pár.

Krásne tetovanie kolibríka od Sasha Unisex

Sasha Unisex je známa svojim fantastickým segmentovaným akvarelovým štýlom. Jej štýl je taký jedinečný, že jej práca je na prvý pohľad ľahko rozpoznateľná. Tieto dve nádherné kolibríky sú ukážkovým príkladom jej veľmi chváleného štýlu. (Foto: Sasha Unisex)

Toto bočné tetovanie s chvostom.

Akvarel kolibrík od Joanne Baker

Napriek svojmu nič netušiacemu vzhľadu patria kolibríky medzi najagresívnejšie druhy vtákov v ríši zvierat. Ako dôkaz ich dravosti kolibríky bežne napádajú väčšie agresívne druhy, ako sú sojky a dokonca aj jastraby. (Foto: Joanne Baker)

Tento červený kruh.

Hummingbird Tattoo od Davida Haleho

Tento kruh farieb pravdepodobne vychádzajúce slnko, alebo možno len ozdobný tvar, obklopuje hlavu kolibríka ako karmínovú svätožiaru. (Foto: David Hale)

Tento nový školský kolibrík.

Nové školské tetovanie kolibríka od Davida Cordena

Toto tetovanie kolibríka ponúka zaujímavú farebnú kombináciu, ktorá, hoci je výnimočná, nie je príliš obľúbená pre skutočného kolibríka. Zábavný fakt: Rôzne druhy kolibríkov sa navzájom pravidelne krížia, takže je ťažké rozlíšiť niektoré druhy kvôli vysokému počtu hybridných plemien, ktoré v súčasnosti existujú.. (Foto: David Corden)

About the author