48 návrhov a nápadov na tetovanie s veľkolepým mesiacom

TattooBlend-Moon-Tattoo-Designs-Nápady

Od stien jaskyne po olejomaľby sa na umeleckých dielach od úsvitu ľudstva objavujú obrazy mesiaca. Mesiac bol, ešte donedávna, predmetom tajomstiev, špekulácií a folklóru, odkedy naň prví ľudia pozreli. Ako najjasnejší objekt na nočnej oblohe má mesiac titul najrozšírenejšieho objektu akéhokoľvek druhu na svete. Každý človek s očami to videl a to sa nedá povedať o žiadnej inej hore, výhľade alebo medzníku na svete..

Za jasnej noci je krása mesiaca nepopierateľná. Je to táto nepopierateľná krása, ktorá bezpochyby inšpirovala nespočetné množstvo tetovaní rôznych veľkostí, tvarov a farieb. Tu sú niektoré z najlepších.

Tento dekoratívny kus na nohu.

Moon Tattoo na nohe od Giny

Toto magické tetovanie na nohe ponúka ženskú tvár spolu s malým množstvom ozdobných kúskov. Všimnite si malé slnečné tetovanie na palci na nohe!  (Foto: Gina)

Tento akvarelový polmesiac.

Akvarel Crescent Moon Tattoo od Doy

(Foto: Doy)

Toto kruhové stvorenie.

Crescent Moon Tattoo od Rachainswortha

(Foto: Rachainsworth)

Tento chladný kozmický odraz.

Lunar Moon Tattoo od Adriana Bascura

Odrážajúce galaxie zafarbujú tento lunárny povrch na fialovo a modro. Dotyk bieleho atramentu a niekoľko podrobných kráterov dodá charakter inak neúrodnej skale. (Foto: Adrian Bascur)

Tieto fázy mesiaca.

Fázy mesačného tetovania od Daniky Brooke

Tu máme úžasné tetovanie mesiaca na predlaktie vo všetkých jeho rôznych fázach. Každá fáza trvá približne. 8 dní predtým, ako sa to viditeľne zmení na ďalšie. Existuje 8 rôznych stredných a hlavných fáz mesiaca. (Foto: Danika Brooke)

Tento elegantný kúsok cez rameno.

Moon Tattoo na ramene od Mini

Toto kontrastné lunárne tetovanie vyzerá skôr, ako keď si to monštrum zo sušienok odhryzlo, ako z mesačnej fázy. Vyzerá to však tak dobre, že sa nemôžete sťažovať. (Foto: Mini)

Tento bodkovaný polmesiac.

Dotwork Moon Tattoo od Daina

Malé polmesiace sú jedným z najobľúbenejších návrhov lunárneho tetovania a je ľahké pochopiť prečo. Tento úžasný príklad bol vytvorený pomocou množstva malých modrých bodiek umiestnených strategicky dohromady, aby mal najmenší gradient. (Foto: Dain)

Toto kvetinové zadné rameno funguje.

Floral Crescent Moon Tattoo od Moondy

Aj keď je tento kvetinový mesiac trochu náročný na čítanie, je doplnený názvom predmetu v romanizovanej kórejčine. (Foto: Moonda)

Toto farebné kvetinové tetovanie polmesiaca.

Farebné kvetinové tetovanie na mesiac od Cole Knox

Tu máme nádherný polmesiac bez okrajov tvorený farebnými kvetmi spolu s iniciálami E a A. (Foto: Cole Knox)

Tento symbolický mesiac.

Úžasné mesačné tetovanie od Cody Dillow

Tento jedinečný dizajn zamieňa mincu za mesiac, ktorý vyzerá prekvapivo podobne ako v americkej štvrti. (Foto: Cody Dillow)

Tieto vertikálne fázy mesiaca.

Phase of the Moon Tattoo od Yasina Alıcıho

Tieto mesačné fázy napustené čerstvým atramentom sledujú dráhu chrbtice od zátylku až po pás. (Foto: Yasin Alıcı)

Tento úškrnový polmesiac.

Crescent Moon Tattoo od Sol Art

Tento polmesiac zrejme vie niečo, čo my ostatní nie.  (Foto: Sol Art)

Táto visiaca mandala funguje.

Tetovanie Mandala Moon

Máme tu nádherné hrudné dielo s polmesiacom naplneným úžasným tyrkysovým vzorom mandaly. Visiace ozdoby sa zdajú byť veľmi obľúbenými ozdobami, pokiaľ ide o lunárne tetovania. Ďalšie zoznamy budú pribúdať. (Foto: Danielle Martinez-Hunt)

About the author