48 neuveriteľných tetovaní vlka, ktoré sú niečo iné ako obyčajné

Pamätáte si tú prikrývku, ktorú mala vaša babička a na nej vychádzal obrovský sivý vlk? Práve táto prikrývka zasadila do vášho mozgu malé semienko, ktoré sa nakoniec vyvinulo v silné nutkanie, ktoré vám hovorí, aby ste čo najskôr navždy natreli jedno z najšikovnejších tvorov prírody. No možno nie. Ide však o to, že vlci sú úžasní, krásni a predkovia najlepšieho priateľa človeka, tak prečo si nenechať vytetovať vlka?

V posledných rokoch zaznamenala populácia vlkov obrovský návrat. Vlčí populácia, ktorá bola kedysi ulovená takmer na zánik, sa vďaka ochranárskym snahám napriek stále sa zmenšujúcemu biotopu dokázala vzchopiť. Ale bohužiaľ, vlci sú so súhlasom našej vlády stále lovení pre šport.

Ak sa nakoniec rozhodnete pre tetovanie vlka, úprimne dúfame, že ho použijete na upozornenie na úsilie o ochranu vlka na celom svete. Pokračujte v čítaní, kde nájdete ďalšie informácie o vlkoch, a pozrite sa na niektoré z najlepších príkladov návrhov tetovania vlka, ktoré pravdepodobne niekedy uvidíte.

Tento krásny kúsok cez plece.

Vlčie tetovanie na zadnom ramene od Ariel Nirakara

Pretože vlci sú už väčšinou čierni a siví, je pre umelcov, ktorí hľadajú klasický, ale realistický výsledok, jednoduché používať iba čierny a sivý atrament. Tento nádherný bočný záber vlka obsahuje niekoľko vetiev listov, ktoré vám poskytnú pocit z prírodného prostredia vlka.  (Foto: Ariel Nirakara)

Toto modrooké tetovanie vlka.

Modrooké tetovanie vlka od Tattooistu Banula

Náš obľúbený dizajn v zozname, jemné čiary a jemné pridanie akvarelového atramentu dodávajú tomuto kúsku ohromujúci ženský pocit. Ak milujete tento elegantný štýl dizajnu, určite navštívte stránku Banul na Instagrame, kde nájdete portfólio, ktoré vám pohltí nasledujúcich 30 minút života..  (Foto: Tattooist Banul)

Tento rozdelený kus predlaktia.

Rozdelené tetovanie vlka na predlaktie od Urban Art

Rozdelenie vlčej tváre do dvoch rôznych štýlov je obľúbeným trendom, pokiaľ ide o tetovanie vlka. Na abstraktnej strane zvyčajne uvidíte dva rôzne štýly dizajnu; vzory mandaly alebo geometrické čiary a tvary. Tento umelec odviedol obzvlášť dobrú prácu pri bezproblémovom prelínaní týchto dvoch štýlov, aby vytvoril takmer morfovací efekt.  (Foto: Urban Art)

Toto tetovanie vlka v štýle náčrtu.

Náčrt vlčieho tetovania v štýle Fervescent

Ach, a niekedy druhá polovica je len … nič. Toto je bežný trend, ktorý sme videli uplatňovať na rôzne zvieratá, nielen na vlky. Avšak zo všetkých návrhov tohto „polovičného“ štýlu, s ktorými sme sa stretli, má tento načrtnutý dizajn zďaleka najatraktívnejšie línie..    (Foto: Fervescent)

Toto tetovanie vlka čiernym a sivým atramentom.

Realistické tetovanie vlka čiernym a sivým atramentom od Fervescent

Vlci môžu mať množstvo rôznych farieb očí. Medzi farby očí patrí sivá, hnedá, žltá, zelená a oranžová so všetkými rôznymi odtieňmi svetlosti/tmy, ale vlka s dvoma rôznymi farbami očí nikdy neuvidíte. Heterochromia, znak, ktorý dáva huskám a mačkám rôznofarebné oči, sa u vlkov nenachádza.  (Foto: Fervescent)

Toto živé akvarelové dielo.

Živé tetovanie akvarelového vlka od Ericka Silvu

Ak hľadáte niečo farebné a nebojíte sa málo pozornosti, potom by niečo v zmysle tohto vrcholného psychedelického majstrovského diela mohlo byť to pravé pre vás. Žlté prenikavé oči, indické perie, akcenty bieleho atramentu a rozmarná práca s akvarelom vás určite spoja s vesmírom.  (Foto: Erick Silva)

Tento operený dizajn lapača snov.

Perové tetovanie vlka lapača snov od Yuly Yulashy

Máme tu ďalšie tetovanie duchovného vlka doplnené lapačom snov a špicatým obočím. Aj keď sú živé akvarelové vzory vždy pôsobivé, použitie farby šetrne spárovanej s čiernym a sivým atramentom vždy pomôže.  (Foto: Yula Yulasha)

Tento vlk vyje na mesiac.

Vlk vytie na mesiac od Zeke Yip

Ak hľadáte niečo abstraktnejšie, potom je toto geometrické tetovanie vlka perfektnou voľbou. Zeke dodáva geometrickým tvarom hĺbku pridaním malého bodkovaného tieňovania, ktoré dodáva vlkovi nízky poly vzhľad..  (Foto: Zeke Yip)

About the author