48 tetovaní z čerešňového kvetu, ktoré sú oveľa dokonalejšie

48 tetovaní z čerešňového kvetu, ktoré sú oveľa dokonalejšie

Čerešňový kvet je oveľa viac ako kvet. Pre mnohé kultúry je to symbol ich dedičstva. Pre ostatných znamenie, že jar konečne prišla. Nech už je váš pohľad akýkoľvek, krása čerešňového kvetu sa nedá poprieť a sú to nádherné ružové lupene.

Pre tých z vás, ktorí hľadajú krásne kvetinové tetovanie, by mal byť čerešňový kvet určite na dosah.

Za posledný rok sme prehľadali internet na vysokej i nízkej úrovni – dokonca sme rozposlali niekoľko e -mailov umelcom, ktorých poznáme, ktorí majú určitú slabosť na tetovanie z čerešňových kvetov v nádeji, že sa s nami môžu podeliť o niektoré zo svojich obľúbených nálezov. Na to sme prišli.

Toto tetovanie akvarelmi z čerešňových kvetov.

Krásne tetovanie akvarelmi z čerešňových kvetov od Pis Saro

Je ťažké presne určiť, čím je štýl Pis Saro taký jedinečný a zaujímavý, ale jedna vec je istá; jej štýl je nadčasový a fascinujúci. Najlepším spôsobom, ako opísať prácu Pis Saro, by bolo povedať, že vyzerá „namaľovane“. Ako na obrázku, v skutočnosti je to znázornené pomocou akrylových alebo olejových farieb namiesto atramentu. Akvarelové tetovanie napodobňuje vzhľad akvarelových farieb, ale vždy môžete povedať, že sú to tetovanie. Životné diela Pis Saro vyzerajú, ako by najmenší dotyk mohol zrušiť hodiny odborných kief.  (Foto: Pis Saro)

Tento krásny členkový kúsok.

Tetovanie čerešňového kvetu na členku od Jeejae Jung

Akonáhle je vaša myseľ nastavená na tetovanie z čerešňového kvetu, okamžite začnete premýšľať o tom, ako perfektne to dopadne a ako budú všetci vaši priatelia žiarliví. “To je krásne!” “OMG, je to perfektné!” “Kde si to urobil?” To je len niekoľko vecí, ktoré nepochybne budete počuť, však? No, ak ste netrávili toľko času kontrolou svojho umelca, ako ste snívali o svojom novom tetovaní, mohli by ste mať menej než očakávaný výsledok. Ale keď všetko pôjde podľa plánu, môžete skončiť s niečím tak krásnym, ako je tento elegantný a trochu magický kúsok členka od juhokórejského Heejae Junga.. (Foto: Heejae Jung)

Toto tetovanie sakury na predlaktí.

Tetovanie Sakura na predlaktí od Bonnie Souris

Tetovanie čerešňového kvetu má rôzne tvary a veľkosti. Ale najpopulárnejšie návrhy zvyčajne spadajú do troch rôznych kategórií. Tie obsahujú celý strom čerešňového kvetu. Tie pozostávali zo sekcie vetiev s kvetmi. A tie tetovania len kvetov. Jedna vec, ktorá však vždy chýba, sú listy. V tomto dizajne sa umelec rozhodol zahrnúť listy a poskytnúť im zaujímavý modrastý zelený gradient, ktorý dokonale dopĺňa ružové okvetné lístky.  (Foto: Bonnie Souris)

Tento mäkký zadný ramenný diel.

Tetovanie čerešňového kvetu na zadnom ramene od Eiji

Okrem toho, že je tento dizajn v každom ohľade ohýbajúci myseľ, vyniká svojimi ružovými okvetnými lístkami, ktoré akoby plynulo mizli v koži subjektu. Dobrým ľuďom v štúdiu Studio Muscat nie je tetovanie z čerešňových kvetov cudzie. V skutočnosti vypumpujú toľko z nich, že môžete povedať, že majú určitú záľubu v návrhoch.  (Foto: Eiji)

Tento elegantný akvarelový dizajn.

Jemné tetovanie čerešňového kvetu od Fatiha Odabasa

Hľa, vzhľad stále elegantného tetovania, ktoré vie, že si to zaslúži, predstavuje nejakú trofej. Ako vidíte, jeden z kvetov nemá farbu. Bez ohľadu na to, či to bol umelcov úmysel nechať jeden kvet bezfarebný, alebo len skorý záblesk, v každom prípade to vyzerá leštene. Ak hľadáte niečo super dievčenské, na čo určite budú všetci vaši priatelia žiarliť, potom je potrebné zvážiť krásny zhluk svetlých čerešňových kvetov..  (Foto: Fatih Odabas)

Toto elegantné tetovanie čerešňového kvetu na členku.

Elegantné tetovanie čerešňového kvetu na členku od Fatiha Odabasa

Za posledných 20 rokov kvalita tetovania napreduje ohromujúcim tempom napriek tomu, že v technológiách tetovania nedochádza k žiadnym veľkým pokrokom. Áno, máme výrazne lepšie atramenty, ale tetovanie sa stále aplikuje jednou ihlou alebo skupinou ihiel, ako to bolo pred mnohými rokmi. Väčšina ľudí pripisuje zvýšenie celkovej kvality tetovania tvrdšej konkurencii a trendom smerujúcim k detailnejším návrhom.  (Foto: Fatih Odabas)

Tieto úžasné ružové čerešňové kvety.

Tetovanie čerešňového kvetu od Anza

Nechajte na Anzo Choi, aby vymyslel realistické tetovanie z čerešňového kvetu, ktoré vám jednoducho vyrazí dych. Úžasné detaily, ako sú pučiace kvety a dynamické zrná dreva, svedčia o Choiovej oddanosti detailom. Aj keď tento dizajn vyzerá realisticky v každom aspekte, je tu aj jemný základný nový školský nádych, ktorý má všetka Choiho práca.  (Foto: Anzo)

Tento nádherný bočný diel.

Bočný kus čerešňového kvetu od Hongdamu

Toto tetovanie z čerešňového kvetu vyzerá ako niečo, čo by ste mohli nájsť na orientálnom obraze. Pevné ružové kvety dodávajú dielu jedinečnú atmosféru, ktorá ho odlišuje od ostatných návrhov v zozname. Nechajte na Hongdam, aby vytvoril dizajn, ktorý rafinovane a tajomne rozbije formu.  (Foto: Hongdam)

Tieto zodpovedajúce tetovanie z čerešňových kvetov.

Zodpovedajúce tetovanie čerešňových kvetov od Wonseok

Presne viem, čo sa tu stalo. Keď skončila s prvým tetovaním z čerešňového kvetu, myslela si, že voči jej druhej ruke by to bolo spravodlivé iba vtedy, ak by dostala ďalšie. Tetovaná závisť, časti tela to tiež cítia.  (Foto: Wonseok)

Toto očarujúce zakryté tetovanie sakury.

Tetovanie čerešňového kvetu od Koraya Karagozlera

Táto pozoruhodná akvarelová práca určite robí svoju prácu dobre: ​​na zakrytie jazvy alebo materského znamienka si nepamätám, ktoré. Či už je to bledá koža, živé ružové a modré atramenty alebo kombinácia týchto dvoch, tento kúsok sa na diváka skutočne objaví takmer trojrozmerným spôsobom..  (Foto: Koray Karagozler)

About the author