50 nádherných tetovaní lapačov snov urobených správne

Tento čierny zadný diel.

Tetovanie snov na chrbte

Tu máme dve vŕbové obrúčky reťaze za sebou visiace z niečoho, čo vyzerá ako nejaký druh náhrdelníka. Spôsob, akým umelec na perách prechádza z tmy do svetla, je skutočne niečo zvláštne.  (Foto: Nancy Fancy)

Tento dizajn mandaly.

Dizajn tetovania Mandala Dreamcatcher

Displeje mandaly sú zapracované do takmer každého predstaviteľného dizajnu tetovania. Ak je to napísané, napustené atramentom a ocenené, pravdepodobne to bolo urobené v nejakom type variácií naplnených mandalou. Tento lapač snov rozhodne berie zákusok, pokiaľ ide o komplikované webové práce. Bravo.  (Foto: Jonathan Toogood)

Tento kus akvarelu bokom.

Akvarelové tetovanie lapača snov na boku

Akvarel tetovanie sú väčšinou výrazné čiary vyplnené efektom v akvarelovom štýle. Tento kus bol však v skutočnosti vyrobený úplne akvarelovým spôsobom. Od čiar po farbu, toto úžasné tetovanie lapača snov je 100% akvarel. V štýle, ktorý je. (Foto: Simona Blanar)

Toto detailné miniatúrne tetovanie lapača snov.

Miniatúrne tetovanie lapača snov

Veľa šťastia pri pokuse nájsť elegantnejšie dielo ako tento drobný detailný lapač snov od juhokórejského tatéra Obilie. Na to, aby ste toto umelecké dielo skutočne ocenili, takmer potrebujete lupu.

Tento nádherný lanový stehenný kus.

Dreamcatcher Tattoo Design na stehne

Ďalší nádherný dizajn, ale to, čo skutočne vyniká, je vynikajúce lano. (Foto: Alice Morgan)

Tieto malé hviezdičky.

Tetovanie snov s hviezdami

Modré až ružové gradientné perie sa krásne hodí k množstvu malých hviezd uviaznutých v popruhu.  (Foto: luxusný atrament)

Toto tetovanie na rameno.

Tetovanie snov na ramene

Skvelá farba. Je matka perla správne slovo?? (Foto: Eloise Entraigues)

Tento krásny zadný diel.

Krásne tetovanie snov

Z tejto obruče visí rozmanitý sortiment drobného peria ako drobnosti z očarujúceho náramku. Samotná obruč je zavesená na inom voľnom náhrdelníku s niekoľkými vlastnými ozdobami.  (Foto: Jen)

Tieto indické perá.

Dizajn tetovania Mandala Dreamcatcher

Indické perie visí na tomto jedinečnom dizajne stromu života. Veľká obruč je vybavená pôsobivým bodkovaným kvetom mandaly s niekoľkými ručičkami, ktoré ukazujú čas. Aké úžasné umelecké dielo. (Foto: Mandy)

Tento jediný koralový kameň.

Krásne tetovanie snov

Domorodí Američania používajú kamene z červených koralov v šperkoch už celé stáročia. Príklady týchto remeselných kameňov z doby kamennej sú datované už pred 30 000 rokmi.  (Foto: Wika)

About the author