50 nádherných tetovaní lapačov snov urobených správne

Úžasné tetovanie Dreamcatcher & amp; Nápady

Lapač snov je oddávna predmetom intríg. Lapače snov majú za sebou dlhú a zaujímavú minulosť Ojibwe ľudia– jeden z najväčších indiánskych kmeňov. Aj keď sa Ojibwe pripisuje vynález lapača snov, krásne vzory sa rýchlo rozšírili z kmeňa na kmeň a nakoniec sa stali charakteristickým symbolom indiánskej kultúry ako celku. Lapače snov sa dodnes bežne nachádzajú v predaji na indiánskych stretnutiach a kultúrnych podujatiach.

Zmysluplná symbolika a zložitý dizajn lapača snov sa očividne dobre premietli do priemyslu body artu. Tetovanie Dreamcatcher sa teší veľkej obľube vďaka silnému symbolickému významu a príjemnému estetickému vzhľadu. Aj keď tam vonku doslova plávajú tisíce tetovaní lapačov snov, zostavili sme zoznam niektorých z najvýraznejších a pútavých príkladov, ktoré existujú..

Tento jemný dizajn.

Tetovanie snov na chrbte

Máme tu nádherné a veľmi podrobné miniatúrne tetovanie lapača snov. Od detailu peria až po nádherný kvet mandaly vo vŕbovej vŕbe, tento kúsok je dokonalým príkladom dokonalosti. Ak chcete ďalšie ohromujúce miniatúrne diela, zamierte do Stránka kórejského tetovacieho umelca Ilwola na Instagrame.

Tento kreatívny dizajn sovy.

Kreatívny tetovací dizajn Dreamcatcher v tvare sovy

Len nedávno sme začali vidieť niekoľko variácií tohto dizajnu. Kto to napustil ako prvý, sa pravdepodobne nikdy nedozvieme, ale jedna vec je istá; toto je určite jedna z najkreatívnejších a najpopulárnejších iterácií tetovania lapača snov, akú sme už nejaký čas videli.. (Foto: Luis Dajer)

Toto akvarelové dielo.

Akvarelové tetovanie lapačov snov

Návrhy akvarelov Ewy sú vždy potešením prezerať a toto nádherné dielo nie je výnimkou. Od stôp bieleho atramentu po rozkošný odtlačok labky môžete iba sedieť a s úžasom hľadieť na tento fantastický dizajn akvarelových lapačov snov..  (Foto: Ewa Sroka)

Tento krásny kúsok predlaktia.

Dreamcatcher Tattoo na predlaktí

Napriek tomu, že kvety sú príjemným dotykom, nádherné perie je očividne ústredným bodom tohto kúsku. Brilantné tieňovanie a príjemný dotyk robia z tohto čierno -sivého atramentového dizajnu niečo, čo je žiaduce.  (Foto: Becca Louise)

Tento veľký zadný diel.

Akvarelové tetovanie lapača snov na chrbte

Tu máme jedinečný dizajn akvarelov, kde sa zabránilo použitiu žiarivých farieb. Akvarelové diela sa zvyčajne prejavujú ako komplikované okuliare s brilantnou jasnou farbou, ale tu jemne tlmená paleta pekne dopĺňa výrazné čierne čiary zvyšku diela.. (Foto: Jedenásť)

Táto strana tat.

Tetovanie snov na rebre

Ach, ako by sme chceli, aby sme mali lepšiu fotografiu. Ale nie vždy to platí. Toto skvelé tetovanie lapača snov má jemný celkový vzhľad zvýraznený niekoľkými perami s čiernymi hrotmi. (Foto: Doy)

Tento tyrkysový tat.

Tetovanie snov na stehne

Tyrkysová je tu opakovane sa vyskytujúca téma v celom diele – a musíme povedať, že určite vyzerá skvele proti jemným odtieňom svetlo ružovej pokožky. (Foto: Ružové tetovanie)

Tieto nádherné pierka.

Tetovanie snov na stehne

Aj keď nie je celý tento dizajn viditeľný, stále vidíme dosť na to, aby sme ho ocenili. Lapače snov bývajú ozdobené perím a korálkami. Tyrkysové korálky patrili k najcennejším a často boli ručne ručne brúsené z malých tyrkysových kamienkov.. (Foto: Bush)

Tento čierno -šedý kúsok.

Dreamcatcher Tattoo na členku

Tieto krásne čierne korálky sú také lesklé, že takmer vyzerajú ako malé čierne perly. (Foto: Por Vida)

Tento dotwork lapač snov.

Dotwork Dreamcatcher Tattoo

Dotwork vzory mandaly nahrádzajú bežný popruh vo vnútri obrúčok. To v spojení s niekoľkými hyperrealistickými visiacimi perami z neho robí pravdivé tvrdenie. Tienenie na perách je tak dobre prevedené, že to vyzerá, akoby perie skutočne viselo len pár centimetrov od chrbta subjektu.. (Foto: Jason Sexton)

Tieto krásne malé kvietky.

Lapač snov s tetovaním Flowers

Táto elegantná práca ponúka skutočne nádhernú webovú prácu. Ojibwe pri stavbe svojich lapačov snov dávno použil šnúry vyrobené z rastlín. (Foto: Anna Bravo)

About the author