50 pútavých prstových tetovaní, ktorým ženy jednoducho nevedia povedať nie

50 pútavých prstových tetovaní, ktorým ženy jednoducho nevedia povedať nie | TattooBlend

Pokrúťte hlavou, čo sa vám páči, ale tetovanie na prstoch patrí k najkrajším tetovaniam, aké môžete kedy mať. Samotné umiestnenie často vyvoláva obočie, pretože sú dobre viditeľné a často smiešne stereotypné ako tetovanie gangov ľuďmi, ktorí nič nepoznajú. Ale našťastie žijeme v dobe, kde sa tetovanie všetkých typov začína stávať normou. A pokračujte, ak niektoré z tetovaní v tomto zozname vyvolávajú emócie okrem žiadostivosti a žiarlivosti, pravdepodobne by ste sa mali plaziť späť pod svoju skalu a spomenúť si, o koľko bol život lepší, keď ste sa nemuseli starať o veci ako elektrina a podobne. efektný hovoriaci box v obývačke, ktorý vydáva všetok hluk.

Aby ste sa uistili, že robíte všetko, čo je v vašich silách, aby ste prišli s najlepším možným dizajnom, zostavili sme vražedný zoznam návrhov tetovania na prst a myšlienok, ktoré zaručujeme, že sa vám budú páčiť..

Toto tetovanie LOVEly prstom.

Tetovanie prstom LOVEly od Wonseoka

Ako najsilnejšie štvorpísmenové slovo v anglickom slovníku nie je prekvapením, že toto je zďaleka najbežnejšie tetovanie prstom, s ktorým sa denne stretávame. „Láska“, zvyčajne vykonávaná kurzívou, je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá niečo romantické a nadčasové, čo na fotografiách vyzerá rovnako dobre ako na pohľad osobne. (Foto: Wonseok)

Táto čierna práca sa zdvihla.

Blackwork rose tattoo na prst od Tusza Za Rogiem

Ak hľadáte niečo skvelé, a myslíme tým, skutočne cool, tak cool, že ho môžete instagramovať celý deň bez toho, aby sa čo i len jeden človek sťažoval, potom je táto ruža určite niečím, čo oceníte. V poslednej dobe vidíme veľa ťažkých čiernych ruží a rýchlo sa stávajú jedným z našich obľúbených trendov.  (Foto: Tusz Za Rogiem)

Tieto roztomilé vzory.

Tetovanie prstom cez Catherine Franken

Tetovanie je návykové. Ale to si už vedel. A podľa vzhľadu tejto fotky to robí aj ona. Čo sa začne ako jedno tetovanie, rýchlo sa stanú dvoma. A tak ďalej a tak ďalej. (Foto: Catherine Franken)

Tieto dotwork prstové tetovanie.

Bodky prstov od Indyho

Aj keď z tohto pohľadu nemôžeme vidieť celý obrázok, samotné bodky sú zaujímavým konceptom, ktorý by vyzeral skvele samostatne alebo ako súčasť väčšieho diela..   (Foto: Indy)

Tento malý fotoaparát.

Drobné tetovanie fotoaparátu na prst od Savage Sal

Späť na základe obľúbeného dopytu, tento malý fotoaparát je jedným z tých zábavných a nepredvídateľných malých prevedení, s ktorými sa z času na čas stretávame. Veľa ľudí si dáva tetovanie na prst, pretože milujú myšlienku tetovania, ale nechcú sa naplno oddať niečomu väčšiemu a viditeľnejšiemu.. (Foto: Savage Sal)

Tento vzor hadej kože.

Tetovanie hadej kože od OOZY

Tento druh sa kvalifikuje ako tetovanie prstom, však? Dobre, možno nie, ale vieme, že ste radi, že sme toto epické a podnetné dielo nenechali mimo zoznamu. Správny?  (Foto: OOZY)

Tieto jemné vzory.

Jemné tetovanie prstov od Olivera Whitinga

Len preto, že prsty majú obmedzený povrch, neznamená to, že nemôžete vytvárať väčšie kompozície. Niekoľko dobre umiestnených položiek môže vytvoriť harmonický vzhľad s jedinečnou a štýlovou atmosférou. (Foto: Oliver Whiting)

Toto geometrické tetovanie prstom.

Geometrické tetovanie prstom od Ariel Nirakara

Niekedy stačí abstraktné geometrické vzory. Tento kúsok ponúka množstvo rôznych prvkov, ktoré spolu vytvárajú dynamický a pútavý dizajn. Tu môžete vidieť akcenty dotwork a čiary čierneho atramentu rôznych šírok.     (Foto: Ariel Nirakara)

Nakreslite.

„Nakreslite“ prstové tetovanie od Shpadyreva Julia

Okrem toho, že je to najlepšie tetovanie hráča na kartách, s akým sme sa kedy stretli, všetko od písma až po šikovné rýle umiestnené perfektne na strednom prste vyžaruje úžasnosť a robí z neho skvelú voľbu dizajnu pre mužov aj ženy..  (Foto: Shpadyreva Julia)

Trochu lásky.

Malé prstové tetovanie od Kayleigh Kerr

Ďalšie tetovanie „lásky“. Potrebujeme povedať viac?  (Foto: Kayleigh Kerr)

About the author