50 úžasných lodných tetovaní, ktorým by ste neuverili, sú skutočné

Najlepšie návrhy tetovania lodí | TattooBlend

Keď väčšine ľudí napadne tetovanie, predstavia si lode, kotvy a srdcia s nápisom mama preškriabaná po malom transparente na ramene akéhosi neupraveného námorníka s kožou. Aj keď je tento klasický stereotyp odvodený väčšinou z karikatúr, ktoré sme sledovali ako deti, je to takmer rovnako zábavné ako karikatúry samotné. Tetovanie sa nielenže vyvinulo od čias pirátov a drevených lodí, ale ak by ste niekomu z tej éry predviedli moderné tetovanie, mohli by ho odmietnuť ako odpad..

V západných kultúrach boli prvé tetovanie skutočne propagované kariérnymi námorníkmi, námornými obchodníkmi a swashbucklermi. Rozpracujte si to na veľa voľného času a ešte viac chlastu. Ale z dôvodov, ktoré nie sú zrejmé, námorné tetovanie zostalo v móde po celé roky a vyvinulo sa do celkom efektných ukážok atramentu. Nižšie sme zostavili zoznam 50 lodných tetovaní na námornú tému, ktoré by im závidel každý pirát. Pozrime sa.

Táto nádherná loď duchov.

Tetovanie Ghost Ship od Briana Murphyho

Tento čerstvo napustený tat, stále nesúci túto červenú žiaru, má lebku s ústami opretými doširoka otvoreným vanúcim vetrom do plachiet lode. (Foto: Brian Murphy)

Tento nádherný čierny dizajn.

Blackwork Ship Tattoo od Jumilly Olivares

Éra vysokých lodí sa niekedy označuje ako zlatý vek plachty – ktorý vyvrcholil v roku 1800. Dnes sú príkladmi týchto nádherných nádob predovšetkým reprodukcie s výnimkou niekoľkých šťastlivcov, ktorým sa podarilo udržať na hladine. Dva z najznámejších zachovaných príkladov vysokých drevených lodí sú Víťazstvo HMS a USS Constellation(Foto: Kamil)

Toto malé lodné tetovanie na zápästí.

Ship Tattoo na zápästí od Marion M Toney

Najprv by sa niekto mohol pozrieť na toto tetovanie a pomyslieť si „Je to dobré“, ale až keď si všimnete štvrtinu umiestnenú na ilustráciu rozsahu dizajnu, začne si uvedomovať, koľko podrobností išlo do tohto miniatúrneho umeleckého diela a aké je to úžasné. (Foto: Marion M Toney)

Tieto nádherné vlny.

Čierna & amp; Sivé atramentové lodné tetovanie od Darrell Hobbs

Tie vlny. (Foto: Darrell Hobbs)

Tento efektný bočný diel.

Ship Tattoo on Side od Josha Duffyho

Náš obľúbený dizajn blackwork v zozname. Všetko od vĺn po dunivé oblaky je vykonávané s maximálnou presnosťou a umom. (Foto: Josh Duffy)

Toto tetovanie práce loď loď.

Náčrt štýlu lodného tetovania od Aela Lima

Táto práca v štýle náčrtu vyzerá, akoby bola vyplnená farebnými ceruzkami. Krásna farebná kombinácia. (Foto: Ael Lim)

Toto fialové morské stvorenie.

Námorné tetovanie na lodi

Teraz, keď sme potvrdili, že obrovské chobotnice sú skutočné, potrebujeme nájsť iba obrovskú chobotnicu, ako je táto. Nádherný čiastočne ponorený uhol ukazuje, čo sa deje pod vodou aj nad hladinou. (Foto: neznáme)

Tento veľkolepý západ slnka.

Sunset Ship Tattoo od Dongkyu Lee

Tu máme absolútne úchvatný západ slnka, ktorý diváka okamžite uvedie do stavu relaxácie. Všimnite si odraz západu slnka v plachtách. (Foto: Dongkyu Lee)

Tento klobúk v tvare lode.

Tetovanie pirátskej lode od Giahi Tattoo

Aj keď si nie sme istí, po kom je tento kúsok modelovaný, ak niekto, určite sa inšpirovala filmom Piráti z Karibiku. (Foto: Giahi Tattoo)

Tento nádherný mesiac.

Podrobné lodné tetovanie od spoločnosti Makoto

Táto takmer ikonická scéna bola znovu vytvorená toľkokrát, že je prakticky nemožné nájsť umelca, ktorý by si mohol nárokovať zásluhy na jej tvorbe. Verte nám, vyskúšali sme to. Ale viete, čo sa hovorí, napodobňovanie je najväčšia forma lichotenia. Tento konkrétny dizajn je však náš obľúbený. (Foto: Makoto)

About the author