52 Šokujúco epické tetovanie tigra

52 Šokujúco epické tetovanie tigra

Nevieme, ako znie tigrí rev, alebo dokonca vôbec revú. Nevieme, ako vonia tigrí dych, ani ako vyzerajú osobne. Ale my vieme, že tigrie tetovanie sa šplhá.

Minulý týždeň sme odklepli článok o tetovaní leva, ktorého zbieranie nám zabralo väčšiu časť roka. Po zverejnení sme dostali niekoľko žiadostí o tetovanie tigra, a preto sme pre nedostatok lepších nápadov rozhodli stlačiť spúšť, aj keď sme mali po ruke iba 10 tetovaní tigra, ktoré sme považovali za dobré. Ale už po niekoľkých hodinách hľadania a pol litra Bena a Jerryho sme rýchlo zistili, že kvalita tigrovaného tetovania je neobvykle vysoká. To všetko veľmi uľahčilo a tento proces nesmierne urýchlilo. Možno dokonca zmeníme spôsob, akým tvoríme obsah, a dáme vám každý deň nový zoznam! Či je to definitívne alebo len zbožné želanie, sa ešte len uvidí.

V tomto zozname vám ukážeme, ako niektorí z najkreatívnejších a najúžasnejších tetovacích umelcov reagovali na výzvu tetovania jedného z najsmrteľnejších predátorov prírody. Dúfame, že sa vám tento zoznam bude páčiť a nezabudnite si pozrieť aj tieto epické tetovania levov.

Tieto tigrie oči.

Tigrie oči od Kimmo Angervaniva

Ak sa vám páči koncept tohto dielu, potom budete radi, že v tomto zozname je oveľa viac príkladov, pretože tieto tetovania „tigrie oko“ sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Obvykle vedieme najskôr s najlepšími návrhmi a dnes nie je výnimkou. (Foto: Kimmo Angervaniva)

Toto malé tigrie tetovanie.

Drobné tigrie zakrytie od Tattooist Doy

Množstvo detailov, ktoré sú dnešní umelci schopní dosiahnuť, je mimoriadne. Praktizujúci jednej ihly, ako napríklad juhokórejský Doy, vďaka prijatiu stroja s jednou ihlou oslňujú verejnosť svojimi brilantnými ukážkami detailov a realistickou prácou s atramentom.. (Foto: Doy)

Tento čierny a sivý atramentový zadný diel.

Čierny a sivý atramentový tiger na chrbte od Chris Stockings

Dynamické, bohaté a odvážne sú len niektoré zo slov, ktoré vám napadnú pri prvom pohľade na tento pôsobivý dizajn. Použitie ťažkej čiernej výplne na listoch vytvára nádherný kontrast s interiérom šedého atramentu a slúži ako rám pre celú kompozíciu..  (Foto: Chris Stockings)

Toto tetovanie akvarel tigra.

Tetovanie akvarelového tigra od Felipeho Mella

Aký lepší spôsob, ako skryť nevzhľadné stopy, ako rozľahlé tetovanie akvarelovým tigrom? Úžasné vo všetkých smeroch, toto nádherné akvarelové dielo ponúka šikovné využitie negatívneho priestoru, abstraktných dotykov oranžového atramentu a dvoch prenikavých žltých očí..  (Foto: Felipe Mello)

Tento kúsok predlaktia.

Džungle mačka tat predlaktie od Oscara Akerma

Tento kúsok môžete poznať zo zoznamu „80 smiešne skvelých tetovaní pre mužov“, ktorý sme zverejnili minulý týždeň. Obvykle nikdy neuvádzame rovnaký kus viac ako raz, ale v tomto prípade sme urobili výnimku. A vieme, toto nie je tiger, ale kvôli konceptom a inšpirácii dizajnu sme si mysleli, že vám to nebude vadiť..  (Foto: Oscar Akermo)

Tento zadný ramenný diel.

od Youyeona

(Foto: Youyeon)

Toto ohnivé oko.

Tigrie tetovanie od Davida Garciu

Ďalším trendom, ktorý si všimnete, sú vzory čiernych a sivých atramentov s výnimkou trochy očí. Ideálny spôsob, ako zvýrazniť silu a intenzitu tigrieho pohľadu. (Foto: David Garcia)

Toto farebné tigrie tetovanie.

Farebné tetovanie tigra od Katie Shocrylas

Tento psychedelický dizajn rozhodne púta pozornosť, je plný nádherných prechodov a fascinujúcich abstraktných doplnkov. Ak sa vám páči tento dizajn, určite navštívte stránku Katie na Instagrame, ktorá je plná vzrušujúcich a nádherných výtvorov.  (Foto: Katie Shocrylas)

Toto tetovanie s jednou ihlou tigrom.

Jednodielne tetovanie tigra od Doctor Woo

Tento zoznam by nebol úplný bez návštevy samotného doktora podrobností, Briana Woo. Brian je známy ako Doctor Woo a má viac ako milión sledovateľov na Instagrame a je jedným z najznámejších tetovacích umelcov na svete..  (Foto: Doctor Woo)

Tieto zodpovedajúce tigrie tetovanie.

Zodpovedajúce tetovanie tigra od Elizabeth Markov

Hľadáte vhodné tetovania, ale neviete, čo dostať? Čo hovoríte na pár tigrov, pretože tigre sú úžasné! Odborné použitie bieleho atramentu umelcom skutočne robí tieto malé detaily populárnymi.  (Foto: Elizabeth Markov)

About the author