60 kreatívnych a skvelých návrhov kozmického tetovania

60 návrhov tetovania vo vesmíre | TattooBlend

Vesmír je taká fascinujúca etapa, plná nekonečných možností a definitívnej záhady.

Keď sa pokúsite porozumieť pojmom priestor a tomu, ako je vesmír poskladaný, napadne vám mnoho nezodpovedaných otázok. Aký veľký je priestor v rozľahlosti toho všetkého? Je vesmír konečný? Jednou z najzáhadnejších stránok vesmíru je jeho veľkosť. V skutočnosti existujú iba dve základné teórie. Buď A, priestor sa obklopuje ako kobliha, alebo B, priestor je jednoducho nekonečný a stále sa rozširuje. Zatiaľ čo celú teóriu tvaru šišky je dosť ťažké zabaliť do mysle, koncept nekonečného priestoru stačí na to, aby sme obrazne vyhodili väčšinu našich myslí..

Je ťažké odovzdať niečo zaujímavé pre ďalšie tetovanie. Je takmer nemožné ísť bez premýšľania o tom, čo je tam vonku, keď sú hviezdy na oblohe také hviezdy! Inšpirovaní sme zostavili zoznam viac ako 50 vesmírnych návrhov tetovania s hmlovinami, hviezdami, planétami a galaxiami, ktoré pokrývajú takmer všetky kreatívne základy. Dúfame, že sa vám tento zoznam bude páčiť rovnako ako my práca na ňom. Nezabudnite si uložiť a zdieľať svoje obľúbené položky!

Tento čarovný les.

Magický kozmický les od spoločnosti Tattoo With Me

Niekedy sa jednoduché návrhy ukážu ako najúžasnejšie. Ak hľadáte niečo jemné, elegantné a krásne, na tomto vkusnom malom tetovaní zápästia je rozhodne čo stavať. Vo vidieckych oblastiach je často najlepší výhľad na nočnú oblohu a hviezdy, ktoré drží. Preto vám táto lesná scéna dodáva silnú dávku nostalgie a prináša spomienky na tie kempingové výlety, kde môžete v noci skutočne vidieť hviezdy..  (Foto: Tetovanie so mnou)

Tento galaktický ťah štetcom.

Galaktické tetovanie ťahom štetcom od Fin Tattoos

Zdá sa, že akvarelová technika a návrhy tetovania s vesmírnou tematikou idú ruka v ruke. Uvidíte mnohé z návrhov v tomto zozname, ktoré sú rovnakým spôsobom ilustrované roztavenými farbami a dokonca aj niekoľkými priamymi ťahmi štetcom (ako ten vyššie). Tento kruhový štetec je jedným z našich obľúbených návrhov v zozname.  (Foto: Fin Tattoos)

Galaxy tetovanie vlasov.

Galaxy vlasové tetovanie od Adriana Bascura

Vesmírne vlasy, je mi to jedno. Stavím sa, že ste to ešte nikdy nepočuli. Adrian Bascur je absolútny cvok, pokiaľ ide o farbenie epických vesmírnych tetovaní. Keď sa dostanete ďalej do zoznamu, pravdepodobne sa začnete čudovať, prečo sme nevytvorili samostatný zoznam obsahujúci iba tetovania od Adriana. Ach, čo môže priniesť budúcnosť?.  (Foto: Adrian Bascur)

Tento kúsok členku Saturn.

Vesmírne tetovanie Saturna od Resula Odabasa

Máme tu ďalší akvarelový dizajn, ktorý predstavuje obľúbenú planétu s prstencom od každého. V dňoch, nie hodinách, ktoré sme strávili kurátorovaním tohto zoznamu, sme narazili iba na niekoľko tetovaní členka s vesmírnou tematikou. Tetovanie na členku má zvyčajne nízke členky, ale tento dôvtipný jedinec bol dosť chytrý na to, aby ho umiestnil dostatočne vysoko, aby sa vyhla prekrytiu dokonca aj stredne dlhých ponožiek..  (Foto: Resul Odabas)

Táto vesmírna kľúčová dierka.

Kozmické tetovanie na kľúčovú dierku od Anza Choia

Milujeme koncept návrhov tetovania na kľúčovú dierku, ktoré vám ponúkajú malý pohľad do iného priestoru alebo času. Tento dizajn slúži ako okamžité vábenie a láka svojich divákov, aby sa priblížili a nahliadli kľúčovou dierkou do sveta padajúcich hviezd a neuveriteľných farieb..  (Foto: Anzo Choi)

Tieto obiehajúce planéty.

Okolo planét od Fanny

Tento elegantný dizajn čierno -sivého atramentu ilustruje obežné dráhy každej planéty, keď obiehajú okolo nášho slnka. V poslednej dobe vidíme veľa návrhov zdobených visiacimi korálkami alebo „šperkami“, ako sa im niekedy hovorí. Zložitosť týchto závesných prvkov dodáva každému kusu atmosféru elegancie a krásy, a hoci sa tento dizajn nesnaží priamo smerovať tento aspekt, neúmyselne prináša rovnaké estetické výhody, najmä pri rôznej hrúbke každej planétovej obežnej dráhy..  (Foto: Fanny)

Vykúzlilo to kúsok predlaktia.

Vyčarované kozmické tetovanie od Resula Odabasa

V tomto diele sa zdá, že v práci je určite väčšia sila. V zozname nájdete niekoľko z týchto návrhov s farebnými akvarelovými galaxiami orámovanými minimalistickými tvarmi a objektmi. Je to úžasný spôsob, ako postaviť prvky vedľa seba bez toho, aby ste museli odvádzať pozornosť od hlavného ohniska.  (Foto: Resul Odabas)

Táto lebka galaxie.

Tetovanie lebky galaxie od Michaila Andersona

Milujeme dobrú kvetinovú lebku, ale táto rozhodne posúva celý koncept na úplne inú úroveň. Na prvý pohľad trvá niekoľko okamihov, kým skutočne oceníte komplexnosť tohto dielu a zistíte, čo sa presne deje. Absolútna ukážka konverzácie, ak vôbec taká bola.  (Foto: Michail Anderson)

Táto mapa sveta.

Tetovanie mapy kozmického sveta od Yeliz Ozcan

Každý miluje dobré tetovanie na mape sveta. Pravdepodobne preto, že to vyvoláva nervozitu pri cestovaní a pripomína vám všetky tie skvelé miesta, ktoré musíte ešte preskúmať. Ale pridajte do mixu trochu techniky akvarelu a veci budú ešte zaujímavejšie. Na ľavej strane dielu si všimnete niečo, čo vyzerá ako veľké negatívne vesmírne slnko.  (Foto: Yeliz Ozcan)

Tento abstraktný dizajn Orion.

Abstraktný dizajn tetovania Orion od Koraya Karagozlera

Turecký tetovač Koray Karagozler je vesmírna hra príliš silná! To je oficiálne. Hneď tam hore s Adrianom Bascurom, keď si myslíme, že by ste chceli ohýbať vesmírne taty, títo dvaja chlapci sú prví umelci, ktorí im prídu na myseľ. Čakáme len na to, kým nejaký stoický jedinec vystúpi a poriadne sa rozohní veľkoplošnou nástennou maľbou skutočne hodnou ich talentu..  (Foto: Koray Karagozler)

About the author