60+ malých tetovaní, o ktorých každé dievča sníva

60+ malých tetovaní, o ktorých každé dievča sníva

Keď diskutujete o tetovaní, zvyčajne je najlepšou cestou malý dizajn – a tiež sa dá najľahšie presvedčiť, aby ste sa k nemu dostali. Okrem veľa mikro a mini tetovaní, ktoré ste už vložili do priečinka „Tattoo Idea“, vás tieto najnovšie vydania, ale zaručene zvádzajú k tomu, aby ste sa v lete nechali tetovať..

Tento článok je venovaný malým vzorom tetovania, ktoré zanechávajú čokoľvek, len malý dojem.

Tieto tri ruže.

Minimalistické ruže od Donghwan Kim

Možno to tak nevyzerá, ale tieto tri malé ružičky sa poriadne stali virálnymi po tom, čo to Donghwan zverejnil na svojej stránke Instagram. Skutočná krása je v jednoduchosti. Tri ruže, vyrobené minimalistickým spôsobom bez ďalšej farby alebo dekorácie. Čas atramentu, 25 minút.   (Foto: Donghwan Kim)

Tento prsteň.

Tetovanie zlatého prsteňa od Sol Art

Napriek tomu, že je toto malé tetovanie malé, je takmer pravým opakom predchádzajúceho dizajnu. Zlatý prsteň s tyrkysovým kameňom s dostatkom detailov, aby udržal vašu pozornosť celé hodiny. Čo iné by ste mohli žiadať?  (Foto: Sol Art)

Tento kúsok členku z čerešňového kvetu.

Č členkový čerešňový kvet od Chae Hwa

Viem, je jar a už vám je zle z čerešňových kvetov. Zdá sa, že všade, kde sa pozriete na Instagram alebo Pinterest, je ďalšie tetovanie z čerešňových kvetov, ktoré vám dáva vedieť, že súperia o názov oficiálneho kvetinového tetovania jari. Tento čerešňový kvet je trochu odlišný od toho, čo bežne vidíme. Oddelené okvetné lístky a úzka línia písma mu dodávajú jedinečnú príťažlivosť.  (Foto: Chae Hwa)

Toto cestovné tetovanie ťahom štetca.

Cestovné tetovanie ťahom štetcom od Deborah Genchi

Možno ste si už všimli, ale mám pocit, že toto tetovanie nie je na ženskom zápästí. Ale to, že je na mužovi, neznamená, že by to nebolo dokonalé tetovanie pre žiadnu ženu – preto sme ho zaradili do zoznamu. Zaznamenali sme nárast popularity cestovných tetovaní a toto sa rýchlo stáva jedným z našich obľúbených.   (Foto: Deborah Genchi)

Toto tetovanie Alice in Wonderland.

Tetovanie Alice in Wonderland od Playground Tattoo

Ak by sa udeľovali ceny za dokonalosť za tetovania Disney, toto malé tetovanie na členku by určite obsadilo prvé miesto. *Pridanie tohto dielu do nášho zoznamu 100+ najlepších tetovaní Alice In Wonderland.*  (Foto: Tetovanie na ihrisku)

Tento akvarelový kompas.

Tetovanie akvarelovým kompasom od Mini Lau

Odovzdajte nutkanie zaobstarať si jedno z týchto efektných malých akvarelových tetovaní, na ktoré sa pozeráte celý rok. Tento malý kompas je dokonalým príkladom toho, aké krásne môžu byť jemné akvarelové vzory. (Foto: Mini Lau)

Tento magický portrét.

Magický portrét od Sol Art

Ak ste fanúšikom podrobných grandióznych diel, ale nie ste celkom pripravení pustiť sa do niečoho vo väčšom meradle, odpoveďou by mohol byť malý, ale prepracovaný dizajn, ako je ten vyššie..   (Foto: Sol Art)

Tento priestor tat.

Malý vesmírny tat Cagri Durmaz

Tetovanie s vesmírnou tematikou je zvyčajne plné farieb, ale dobré veci vyplývajú aj z jednoduchého dizajnu. Niekoľko hviezd, planéta a presto vám priniesli rozkošný malý dizajn tetovania, ktorý je doslova mimo tohto sveta.  (Foto: Cagri Durmaz)

Tento malý lotosový kvet.

Malý lotosový kvet od Fatiha Odabasa

Získate lotosový kvet mandaly? Takže minulý rok. 2017 je predovšetkým o negatívnom priestore, ktorý dodáva každému dizajnu jemný a elegantný pocit. Moja obľúbená vec na tomto dizajne je umiestnenie. Áno, milujem zápästie, ale vysoko na predlaktí tesne pod lakťom je také cool.  (Foto: Fatih Odabas)

Tieto krídla.

Krídla od Juninha

Krídla majú neskutočné množstvo symbolizmu, ale keď na to príde, je na ne jednoducho krásne pozerať. Tento pár anjelských krídel vyzerá skvele, ale aj má potenciál v budúcnosti pridať akvarely. (Foto: Juninho)

About the author

Adblock
detector