60 z najlepších tetovaní na vlnách, aké kedy uvidíte

60 z najlepších návrhov tetovania na vlne | TattooBlend

Vodné vlny, ktoré sú tvorené gravitáciou a povrchovým napätím, môžu byť desivé, zábavné, vzbudzujúce bázeň a dokonca aj terapeutické. Či už bežíte k moři, surfujete po vleku alebo si len užívate romantickú prechádzku po pláži, zatiaľ čo sa vlny pokojne lámu v pozadí, vlny sú bezpochyby jedným z najlákavejších výtvorov prírody..

Tetovanie prvej vlny pravdepodobne pochádzalo z tichomorských ostrovných kultúr – predovšetkým z maorských a samojských kmeňov. Jednoduché jednoriadkové návrhy a opakujúce sa minimalistické vlnové vzorce boli bežným spôsobom už v minulosti a zostali ním dodnes. V priebehu rokov, keď sa umenie tela a technológia vyvíjali, sa tieto jednoduché vzory zmenili na prepracovanejšie a zložitejšie umelecké diela. So zdrojmi, ktoré majú dnes k dispozícii tetovači, sa to dá atramentom, ak si to dokážeme predstaviť. Pozrime sa na niektoré z najlepších príkladov vlnových tetovaní, ktoré sa dnes vytvárajú.

Tento epický zadný diel.

Wave Tattoo Design od Sasha Masiuk

Tento relatívne veľký kruhový zadný diel pozostáva takmer výlučne z vlnoviek. Toto tetovanie by sa dalo takmer zameniť za niečo iné, nebyť jediného vyčnievajúceho príbehu o veľrybe. (Foto: Sasha Masiuk)

Toto geometrické doplnenie.

Geometrické vlnové tetovanie od Grada

(Foto: Grad)

Tento obdĺžnikový obal.

Obdĺžnikové tetovanie so obmedzenou vlnou od Oozy

(Foto: Oozy)

Toto tetovanie s kruhovou akvarelovou vlnou.

Kruhové tetovanie akvarelovými vlnami od Joanne Baker

(Foto: Joanne Baker)

Tento farebný sud.

Epické vlnové tetovanie od Tylera Maleka

Ak to neznamená, že by ste chceli zanechať prácu a presťahovať sa na Havaj, určite s vami nie je niečo v poriadku. (Foto: Tyler Malek)

Táto akvarelová vlna.

Akvarelová vlna od Barisa Yesilbasa

(Foto: Baris Yesilbas)

Tento medailón na hrudi s modrým a bielym atramentom.

Wave Tattoo Design od Tayfun Bezgin

Aj keď sa biely atrament nepoužíva tak často, ako by ste si mysleli pri vlnených tetovaniach, vytvára odvážny a vzrušujúci dizajn, ktorý je ťažké ignorovať. Vďaka tejto nádhernej farebnej schéme je tento kúsok jedným z našich obľúbených skladieb aj farieb. (Foto: Tayfun Bezgin)

Táto hrudná košeľa funguje.

Akvarelová vlna od Basis Yesilbas

(Foto: Basis Yesilbas)

Tieto zmenšené vlny.

Vlnkové tetovanie na hrudi od Sasha Masiuk

Tento putujúci kus hrudníka začína na prsnom svale, než sa dostane hore a cez kľúčnu kosť. Vlny sú orámované trochou práce so vzorom, pričom majú rôzne textúry vrátane mierneho škálovania. (Foto: Sasha Masiuk)

Toto živé kus predlaktia Hokusai.

Hokusai Wave Tattoo Design od Geryho

Vlna Hokusai je fráza, ktorá sa týka diel vykonaných na základe obrazu renomovaných japonských tlačiarní japonského výtvarníka Katsushika Hokusaiho. Väčšina z týchto „tetovaní Hokusai“, ktorých je v tomto zozname množstvo príkladov, bola vykonaná na obraz najslávnejšej práce Hokusai Veľká vlna pri Kanagawe(Foto: Gery)

To Hokusai side tat.

Hokusai Wave Tattoo od Camerona Copelanda

Ďalšia reprodukcia vlny Hokusai vykonanej bodkovaným štýlom nízko na hrudníku. (Foto: Cameron Copeland)

Tieto nádherné bodkované hrebene.

Hokusai Wave Tattoo od Dasha Sumkina

Anatómia vlny pozostáva z hrebeňa a žľabu. Vzdialenosť medzi hrebeňmi je známa ako vlnová dĺžka. (Foto: Dasha Sumkina)

 Tieto vetrom ošľahané vlny.

Wave Tattoo na stehne od Won

Nádherný príklad vykonaný čiernym a sivým atramentom, ktorý môže byť rovnako ľahký ako trávnaté kopce, ako aj rozbúrené more. Alebo sú to trávnaté kopce? (Foto: vyhral)

Tento trojuholníkový členok.

Wave Tattoo Design od Ilwola

Ďalšia jedinečná interpretácia vlny Hokusai, ale tentoraz obmedzená glyfom v tvare diamantu. Trojuholníkové, diamantové a kruhové okraje sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené. (Foto: Ilwol)

About the author