65 drobných dievčenských tetovaní, ľahko sa presvedčíte, že potrebujete

65 drobných tetovaní pre dievčatko, presvedčíte sa sami, že potrebujete | TattooBlend

Možno ste to ešte nevedeli, ale najťažšie rozhodnutie, ktorému budete pravdepodobne toto leto stáť, sa čoskoro odhalí. Ak ste teda impulzívny typ, ktorý si musí neustále pripomínať „žiadne tetovanie“, možno budete chcieť zavrieť túto kartu a prejsť namiesto toho na stránku Yahoo News, pretože veci začínajú byť lákavé.. 

Či už ste nikdy neboli napustení atramentom a hľadáte perfektnú výhovorku, alebo práve hľadáte ďalší kúsok, ale ešte ste nenašli ten správny dizajn, tento článok bol vytvorený s ohľadom na vás..

Dnes vám ukážeme niektoré z najkrajších a najúžasnejších drobných tetovaní, o ktorých jedného dňa sníva každé dievča. Najlepší z najlepších. Nič iné ako čisté pokušenie a neobmedzená inšpirácia. Užite si to!

Tento kvetinový vzor v tvare diamantu.

Kvetinové tetovanie v tvare diamantu od Zihee

Tento zoznam je plný drobných kvetinových tetovaní, pretože čo je krajšie ako jemné okvetné lístky a tenké stonky. Umelci vytvárajú toľko návrhov, pretože sa zdá, že sa ich ženy nevedia nabažiť. Boli to piesne minulého leta, leta predtým, a ak budú veci pokračovať tento rok, pravdepodobne budú tvrdiť, že to miesto znova. Preto vidieť niečo trochu iné, ako napríklad vyššie uvedený dizajn, je krásny a kreatívny závan čerstvého vzduchu. (Foto: Zihee)

Tento malý členok tat.

Malý kvetinový členkový kúsok od Fatiha Odabasa

Tu je jeden z tých jemných kvetinových kúskov, o ktorých sme práve hovorili. Zahrnutím zaoblenej kosti v členku umelec ohýba stonku, aby pekne doplnil anatómiu, podobne ako tie nádherné tetovania za ucho, s ktorými sa v poslednej dobe tak často stretávame..  (Foto: Fatih Odabas)

Táto koruna a prsteň.

Tetovanie koruniek a prsteňov od Heejae Junga

Heejae Jung AKA Tattooist IDA nás naďalej láka na svoju stránku Instagram pomocou fantastických kúskov s detailmi, ako je táto koruna a čierny perlový prsteň. Mali sme fotografiu každého jednotlivého dizajnu, ale nakoniec sme sa zamilovali do kompozície tejto fotky, čo viedlo k tomu, že sme použili jednu fotografiu namiesto dvoch. Dúfame, že vám to nevadí, ale ak vás zaujíma bližší pohľad na každý jednotlivý dizajn, zamierte na stránku Instagram spoločnosti Heejae, kde nájdete zábery zblízka..  (Foto: Heejae Jung)

Tento kozmický portál.

Kozmický portál od Tattoo With Me

V dnešnej dobe sa už príliš často nestretávate s prácou galaxií s čiernym a sivým atramentom. Preto keď sme prvýkrát pozreli na tento nádherný zadný diel, vedeli sme, že je určený pre tento zoznam. Práve teraz sú kvetinové polmesiace veľmi populárne a spôsob, akým ich umelec používa na otvorenie portálu do vesmíru, je celkom cool.  (Foto: Tetovanie so mnou)

Toto krásne zadné plecové pierko.

Modré pierko od Doyho Ako umelec, ak máte schopnosti jednoduchej ihly, neexistuje lepší spôsob, ako ich predvádzať, a potom ilustrovať jemnú textúru malého pierka. Perfektné prevedenie spolu so slabým nádychom do modra robí toto jedno z najpôsobivejších tetovaní peria, na aké sme už dlho prišli. Ale znova sa ocitneme s podobnými slovami v ústach zakaždým, keď si pozrieme jedno z Doyho nádherných výtvorov. (Foto: Doy)

Tento levanduľový kúsok na plece.

Levanduľový ramenný kúsok od Tattooist Flower

Čo sme to predtým hovorili o elegantných kvetinových tetovaniach? Ach, sú úplne nádherné, nádherné. A musíme povedať, že sme v poslednej dobe veľa videli a myslíme si, že veľa z týchto typov tetovaní, ale toto je samostatná liga. Tento kórejský tetovač, ktorý má príznačný názov „Tattooist Flower“, áno, to je jej kľučka, rozhodne žije podľa svojho názvu. Ako dlho si ľudia skutočne uvedomia, že je to tetovanie, a prestanú sa mu snažiť odhrnúť z ramena? (Foto: Tattooist Flower)

Táto kvetinová kytica.

Kvetinová kytica od Sol Art

Dobre, takže ak ste to ešte nevedeli, toto je dočasné tetovanie. Na jednu sekundu si však nemyslite, že by ste nemohli pol dňa ležať v obchode Sol a odísť s týmto identickým dizajnom. Áno, je taká dobrá. Neveríte nám? Pozrite sa na jej stránku Instagram a buďte pripravení byť ohromení.  (Foto: Sol Art)

Táto jednoduchá šípka.

Jednoduché tetovanie šípom od Jon Boy

Niekedy jednoduché uspokojuje ako nič iné. Toto malé tetovanie šípom je rovné a do bodky. Vidíte, čo sme tam robili? Povedali nám jeden vtip denne, takže to je ono. Každopádne, kedykoľvek myslíme malé a jednoduché, naše myšlienky vždy smerujú k Jon Boyovi.  (Foto: Jon Boy)

Tento fialový mak.

Makové tetovanie od Heejae Junga

Toto je mak, myslíme si. A zdá sa, že rastie zvnútra tejto individuálnej obuvi. Aké kreatívne a cool. Táto osoba má na sebe iba jednu ponožku a je zelená ako Zem.  (Foto: Heejae Jung)

Tieto jarné a zimné javory.

Jarné a zimné javory od Doctor Woo

Stromy sú vždy najlepším spôsobom, ako ilustrovať striedanie ročných období. V minulosti sme predstavili niekoľko rôznych sezónnych vzorov tetovania stromov, ale žiadny nebol taký podrobný ako ten vyššie.  (Foto: Doctor Woo)

About the author