65 fascinujúcich tetovaní s optickou ilúziou

Očarujúce tetovanie s optickou ilúziou

Jednoznačne najzábavnejšie návrhy tetovania na pohľad, tetovanie v 3D štýle alebo „optická ilúzia“ vzali tetovací svet útokom. Vidieť niečo, čo technicky neexistuje, ponúka skvelé predstavenie a istú úroveň zmätku, ktorá pri pohľade na tradičné dvojrozmerné tetovanie jednoducho neexistuje. Od 3D predmetov na povrchu pokožky až po zdanlivo rozdrvené časti mäsa, kreatívny génius a inovácie, ktoré umelci predvádzajú, sú jednoducho úchvatné.

Ak ste sa dostali sem, pravdepodobne ste na jednej z dvoch lodí. Loď jedna, vážne uvažujete o tetovaní optickou ilúziou a v tom prípade ste prišli na správne miesto – ubezpečujeme vás, že z tohto blogu odídete s niekoľkými skvelými nápadmi a inšpiráciou pre svoje budúce tetovanie. A čln číslo dva, chcete len vidieť niekoľko skvelých návrhov tetovania. Tak či onak, zostavili sme zoznam niektorých z najlepších návrhov ohýbajúcich myseľ a mystických tetovaní, s ktorými sa pravdepodobne stretnete..

 1. VŠETKY TLAČIDLÁ

optická ilúzia-tetovanie-cez-kožu-3d-34rfr3

2. LETECKÝ SAUCER LETÍ CELÝM DOMOM

optická ilúzia-tetovanie-cez-kožu-3d-66

5. TVÁR TETOVANÝ NA RUKÁCH

optická ilúzia-tetovanie-cez-kožu-3d-55re

6. SLICE OTVORENÁ POKOŽKA ODHALÍ BIOMECHANIKU

optická ilúzia-tetovanie-cez-kožu-3d-88u6u

7. REALISTICKÉ klince v ramene

Muž, toto tetovanie vyzerá tak skutočne, že by sa vám pri pohľade naň mohlo trochu stať. Tiene a krv sú odborne urobené, ale toto je jedno z tetovaní, na ktoré sa treba pozerať zo správneho uhla.

R: 172 G: 255 B: 132 X: 39852 Y: 0 S: 0 Zs: 0 Zp: 1 F: 760 I: 0 ImgVer: 08.05.07.23

8. TUNEL GEOMETRICKÉHO KALEIDOSKOPOVÉHO STYLU

Pokúsil som sa to popísať čo najlepšie, ale mám pocit, že mi značka trochu unikla. Tento dizajn je tak jednoduchý, ale máte pocit, že sa na neho môžete pozerať hodiny.

optická ilúzia-tetovanie-cez-kožu-3d-3eww3

9. PENNYWISE Z „TOHO“ PROSTREDNÍKOVOU POKOŽKOU

Myslím, že sa všetci zhodneme na tom, že klauni sú desiví. Ale Pennywise z filmu „IT“ bol pravdepodobne pôvodným strašidelným klaunom. Tento jedinečný dizajn ho ukazuje s hrozivou tvárou, ktorá sa pozerá dierou vykopanou v koži. Úžasné detaily tieňov dodávajú dizajnu ďalšiu úroveň strašidelnosti.

optická ilúzia-tetovanie-cez-kožu-3d-77

10. KUS PUZZLE VYREZAŤ TATTOO ODHALÍ VÁHY

optická ilúzia-tetovanie-cez-kožu-3d-968976

About the author