99 dievčenských tetovaní, ktoré je potrebné vziať do úvahy pre rok 2017

99 dievčenských tetovaní, ktoré je potrebné vziať do úvahy na rok 2017 | TattooBlend

2016 je takmer u konca, čo znamená, že odpočítavanie od hľadania najlepšieho tetovania na budúci rok prebieha. Nový rok znamená novoročné predsavzatia a samozrejme nový atrament. Vyrovnať sa s jediným dizajnom tetovania, s ktorým budete spokojní po celý život, môže byť ťažké. So všetkými návrhmi, ktoré sú k dispozícii, sa zdá, že každé tetovanie, ktoré vidíte, je to jediné, to znamená, kým nepríde ďalšie. Tento článok je bohatý na dievčenské tetovanie.

Nájdenie dokonalého tetovania by malo byť zábavné. V priebehu rokov sa technológie vyvíjali, metódy sa zlepšovali a objavili sa nové štýly, vďaka ktorým je proces napúšťania atramentu vzrušujúcejší než kedykoľvek predtým.

Pre vaše pohodlie sme prehľadali najvyššie a najnižšie hodnoty, aby sme zostavili zoznam najlepších tetovaní. Či už hľadáte tetovanie pre seba alebo len oceňujete krásu dobre navrhnutého umeleckého diela, nebudete sklamaní žiadnym z tetovaní v tomto zozname..

Tieto vtáky na vetve.

Vták na konári od Lindsay April

Predtým sme zverejnili podobný dizajn tetovania, ktorý sa rýchlo stal virálnym. Tento dizajn je rovnaký základný koncept, ale v mnohých ohľadoch sa líši, ak to dáva zmysel. Perfektné tetovanie pre každú ženu, ktorá hľadá niečo malé, elegantné a elegantné. (Foto: Lindsay April)

Tento kvetinový zábal na krk.

Kvetinový zábal na krk od Vlada Ševčenka

Aj keď sme neboli schopní nájsť žiadne alternatívne pohľady na tento kúsok, okamžite sme si tento dizajn zamilovali pre jeho originalitu. Blackwork kvetinové vetvy tvoria náhrdelník, ktorý sa celkom nespája.  (Foto: Vlada Ševčenko)

Táto ohromujúca dlhosrstá lebka.

Kvetinové tetovanie lebky dlhosrstej od Amandy Wachob. Ideálne pre každého Texana!

Viem. Vyzerá to ako profesionálna olejomaľba. Ale práve taká je Amanda Wachob vo svojej práci. Nádherný kúsok s vidieckou atmosférou.  (Foto: Amanda Wachob)

Tento kúsok orchidey na hrudníku.

Kúsok orchidey na hrudníku od Lianny Sabriny

Vyplnenie trojuholníkových tvarov kvetmi je nedávny trend, ktorý v posledných rokoch nabral na obľube. Tento veľký kus rebrovej klietky (ouch) bol vyrobený čiernym a sivým atramentom a môže sa pochváliť nádhernou kompozíciou, ktorá sa perfektne hodí k miestu.  (Foto: Lianna Sabrina)

Táto nádherná ruža.

Nádherná ruža od Tattooist Flower

Tento kus je urobený v originálnom vintage štýle akvarelu Flower a takmer vyzerá, že má röntgenové aspekty, obzvlášť viditeľné v stonke.. (Foto: Kvetina)

Tento malý had.

Hadie tetovanie Cara Delevingne od doktora Woo

Tento konkrétny kus bol vyrobený na modeli Cara Delevingne (na obrázku vyššie). Teraz má 21 drobných tetovaní a počíta. Tento malý had je však zďaleka najchladnejší.  (Foto: Doctor Woo)

Toto kvetinové srdce.

Kvetinové srdce od Bryana Gutierreza

Rôzne druhy kvetov sú strategicky rozmiestnené tak, aby tvorili dizajn v tvare srdca. Ružové ruže a fialové šeříky patria k mnohým kvetom, ktoré tento dizajn ponúka.  (Foto: Bryan Gutierrez)

Tento superchladený zadný diel.

Úžasný zadný diel od Antona

Všetko z tohto tetovania priam srší úžasnosťou. Od slabého modrého odtieňa vody po kondenzáciu papierových lietadiel je tento kúsok rovnako pôsobivý ako jedinečný. Ak hľadáte tetovanie s cestovateľskou tematikou, tu to je.  (Foto: Anton)

Tento nežný kvetinový veniec.

Farebný kvetinový veniec od Zihee

Tento farebný kvetinový veniec, ktorý ohraničuje základňu kosti holennej kosti, je perfektnou voľbou pre tetovanie pre každú ženu, ktorá hľadá niečo zábavné a pekné. Okamžitý rozhovor, ak taký vôbec bol.  (Foto: Zihee)

Tento čierny a sivý atrament narástol.

Čierny a sivý atrament za ucho vzrástol od Kane Navasarda

Bez ohľadu na to, čo ich nazývate, tetovanie za ucho alebo krk, tieto dobre viditeľné tetovania začínajú medzi ženami narastať. Je pekné vidieť toto miesto, v ktorom kedysi dominovali muži, kde sa viac venovalo ženskému pohlaviu. (Foto: Kane Navasard)

About the author