Existuje 40 momentiek, ktoré dokazujú dokonalé tetovanie

Tento lotosový kvet.

od Fatiha Odabasa

(Foto: Fatih Odabas)

Ak vás už dnes otravujú všetky tetovania röntgenových kvetov, potom je s vami niečo vážne v poriadku. Bez ohľadu na to, koľkokrát sa stretnem s týmto nádherným konceptom vykonaným s takou jasnosťou, stratím najmenej tri alebo štyri minúty svojho dňa.

Tento galaxický trojuholník.

od Kity

(Foto: Kity)

Každý umelec ilustruje priestor trochu inak. Ešte som však objavil umelca, ktorý by mal také pevné pochopenie pre túto konkrétnu oblasť dizajnu. Súhvezdia, tvary a akcenty čierneho atramentu poskytujú príjemný efekt rámovania a dodávajú dizajnu tú správnu mieru kontrastu..

Tieto pery.

od Pucha

(Foto: Puch)

Môže to znieť čudne, ale keď vidím pery zovreté hrubou vrstvou silne pigmentovanej tyčinky na pery, trochu sa zvnútra pokrčím. Okrem toho, že je rozmazaný efekt, ktorý umelec začlenil do dizajnu, je sám o sebe epickou ilustráciou, je tiež vynikajúci.

Tento kúsok botanickej nohy.

od Darie Razovskih

(Foto: Daria Razovskih)

Je pekné vidieť kvalitný listový dizajn ilustrovaný niekým, kto nie je Lindsay April. Lindsay má svoj vlastný jedinečný štýl, pre ktorý nemám nič iné ako lásku a uznanie, ale tento pohľad na celú „listovú“ vec je rozhodne vítaný pohľad. Daria, ty rock!

Tieto vtáky.

od Siyeona

(Foto: Siyeon)

Máme tu ďalší krásny západ slnka proti niečomu, čo vyzerá ako susedstvo v Kórei. Stoh klimatizácií LG bol mŕtvy dar.

Tento anjel.

od Youyeona

(Foto: Youyeon)

Ako niekoho, kto by mohol stráviť mesiac v Louvri bez toho, aby sa dostal na palubu, mi táto socha anjela hovorí na mnohých rôznych úrovniach. Všetci umelci zvyčajne študujú klasickú sochu v jednom alebo inom bode počas svojho života. Preto by nemalo byť prekvapením, že mnohí z najlepších umelcov neustále vytvárajú diela inšpirované gréckou a rímskou sochou.

Toto cestovateľské tetovanie.

od Iris

(Foto: Iris)

Zdá sa, že každý zoznam, ktorý sme zverejnili za posledný rok alebo dva, obsahoval nejaké tetovanie s tematikou cestovania. Ospravedlňujeme sa ľudia, je to skutočne nevyhnutné! Tu je ďalšie nádherné cestovné tetovanie pre vaše potešenie zo sledovania.

Táto náplasť.

od Saegeema

(Foto: Saegeem)

Saegeem vzorky týchto kockovaných vzorov, ktoré sú veľmi zábavné na pohľad. Originálne, atraktívne a fantasticky fascinujúce mnohé variácie tohto vzoru nájdete v portfóliu spoločnosti Saegeem.

Tento broskyňový strom.

od Sol

(Foto: Sol)

Pre tých, ktorí nevedia, sú kvety broskyňových stromov takmer identické s čerešňovými kvetmi a niektorí by tvrdili, že sú ešte krajšie ako známy strom čerešňových kvetov..

Tieto ruže.

od draka

(Foto: Drak)

Pokiaľ ide o ružové tetovanie, nikto to nerobí tak ako Dragon. Kvôli načítaniu sme nútení optimalizovať každý vložený obrázok, čo má neblahý vedľajší vplyv na zníženie kvality obrázku. Pôvodný obrázok je celkom ohromujúci a dúfam, že jedného dňa budem mať príležitosť vidieť jeden z drahých čerstvo napustených kvetinových vzorov zblízka a osobne..

About the author