Najlepšie tetovanie lebky, aké ste kedy videli (50 FOTOGRAFIÍ)

Táto elektrická akvarelová lebka.

Elektrická akvarelová lebka od Felipe Rodrigues Fe Rod

Z vnútra tejto lebky vyžaruje tyrkysové svetlo. Fialová a oranžová farba ladia s tyrkysovou a sivou atramentovou lebkou.  (Foto: Felipe Rodrigues Fe Rod)

Táto calavera z čierneho a sivého atramentu.

Calavera čierno -šedej farby od Elisabeth Markov

Calavera je ozdobená jedlá lebka vyrobená z cukru vytvorená na oslavu Dňa mŕtvych. Lebky sú tradičné ľudové umenie z Mexika, ktoré sa často stáva predmetom tetovania.  (Foto: Elisabeth Markov)

Táto krajinná lebka.

Krajinská lebka od Balaza Bercsenyiho

Myslíte si, že môžete vidieť lebku, ale v skutočnosti je to šikovne nakreslená krajina. Toto je celkom zrejmé, ale len aby ste to nevideli, gondola je ústa a stromy na brehu rieky oči a nos.  (Foto: Balazs Bercsenyi)

Táto štýlová akvarelová lebka.

Akvarelová lebka od Russella Van Schaicka

Áno, lebka je chladná, ale to, čo skutočne vyniká, sú detaily, ktoré boli vložené do akvarelových škvŕn. (Foto: Russell Van Schaick)

Tento rozľahlý hrudný kus.

Masívne tetovanie lebky od Johna Andertona

Ak by bola cieľom veľkosť, potom by tento dizajn určite získal prvú cenu. Veľký rozsah vecí umožnil umelcovi začleniť do kosti pútavú úroveň detailov.  (Foto: John Anderton)

Táto negatívna vesmírna lebka.

Negatívne tetovanie vesmírnej lebky od Matta Pettisa

Veľké čelo vytvára veľmi zlovestne vyzerajúcu lebku. (Foto: Matt Pettis)

Tento kúsok predlaktia.

Lebka na predlaktí od Jasona Butchera

Tu máme dobre zatienenú lebku, ktorá sa zdá, že sa zdá, že odkiaľkoľvek. Absencia hraničných čiar dodáva mäkkému tieňovaniu dodatočnú podporu.  (Foto: Jason Butcher)

Táto kvetinová lebka.

Kvetinová lebka od Dina Nemca

Toto tetovanie bolo predtým uvedené v jednom z našich ďalších zoznamov, ale bolo to príliš úžasné, takže sme si mysleli, že ho prinesieme späť do tohto zoznamu. (Foto: Dino Nemec)

Tento zadný diel.

Lebka na chrbte od Victora Portugalska

Poľský umelec Victor Portugal vždy zostavuje tie najpodrobnejšie tetovania. Tento veľký zadný diel nie je výnimkou. (Foto: Victor Portugalsko)

Táto botanická lebka na stehne.

Botanická tetovanie lebky na stehne od Sasha Masiuk

Slovník by ste mohli čistiť celý život a stále by ste nenašli slovo, ktoré by presne popisovalo, aké krásne je toto tetovanie. (Foto: Sasha Masiuk)

About the author