The Ultimate Guide to Mountain Tattoos (70 fotografií)

The Ultimate Guide to Mountain Tattoos (70 fotografií)

Horské tetovanie je prekvapivo obľúbené.

Minulý rok sme zostavili zoznam horských tetovaní a odvtedy od nás dostávame množstvo návrhov na tetovanie z hôr od umelcov a patrónov z celého sveta. Väčšinou, ak dostaneme skvelé podanie, radi ho vložíme do už publikovaného článku, ale kvôli veľkému množstvu horských tetovaní, ktoré sme dostali, sme sa rozhodli ich uložiť a vytvoriť druhý zoznam. Tiež sme pridali niekoľko návrhov od iných umelcov, ktoré sme našli sami.

Tu je ten zoznam.

Táto abstraktná kompozícia.

Abstraktné tetovanie pohoria od Balazsa Bercsenyiho

Deje sa tu veľa, čo je typické pre Balazsa a jeho nadprirodzený úžasný modus operandi. Všetky tetovania sú samozrejme považované za umelecké diela, ale Balazs skutočne dáva výrazu nový význam, pokiaľ ide o tetovanie. Bolo by fascinujúce zistiť, ako Balazs prichádza s týmito návrhmi, nieto ešte ich realizuje.  (Foto: Balazs Bercsenyi)

Toto farebné a kreatívne horské tetovanie.

Farebné a kreatívne horské tetovanie od Darie Stahp

Úplné zhodnotenie krásy a geniality tohto dizajnu trvá niekoľko sekúnd. Prvá vec, ktorú si pri pohľade na toto dielo zázrakov všimnete, sú nádherné horiace tóny západu slnka, ktoré sa dokonale prelínajú. Potom si začnete všímať negatívnu vesmírnu rieku, slnko a to, ako je vrchol nádoby v tvare diamantu šikovne vytvorený na samotný vrchol hory. (Foto: Daria Stahp)

Toto pohorie a jeho odraz.

Pohorie tetovanie od Clean Lines

Tu máme obraz perfektnej diamantovej horskej krajiny s horským prostredím a jeho odrazom na jazere pod ním. Kusu, ako aj umiestnenia, prináša uspokojivú symetriu, vďaka ktorej je tento dizajn radosť pozerať.  (Foto: Čisté čiary)

Toto realistické krajinné horské tetovanie.

Krajinný kus pohoria od Tattooistu Banula

Nechajte Banul, aby hravým a elegantným nádychom vytvoril majestátne okno do prírody. Táto malá krajina plná detailov je splneným snom každého cestovného feťáka. Samotný portrét je navrhnutý tak, aby vyzeral ako kompas, ale malé odľahlé detaily mu dodávajú vzhľad zemegule.  (Foto: Banul)

Toto neskutočné horské tetovanie.

Neskutočné tetovanie pohoria od Davida Coteho

Pri pokuse opísať alebo kategorizovať Davidovu prácu vám napadne mnoho prídavných mien. Surreálny, psychedelický, eklektický, jeho práca je virtuálnym výletom kyseliny. Každé z Davidových tetovaní je nezameniteľne jedinečné a vytvára magickú auru, ktorej musíte veriť.   (Foto: David Cote)

Tieto geometrické hory.

Geometrické hory od spoločnosti Fin Tattoos

Na geometrické hory Fin T je zábavný pohľad. Už sme ich v našom zozname uvádzali veľa, takže nie je prekvapením, že zoznam venovaný horskému tetovaniu bude obsahovať aspoň jedno z našich obľúbených diel malajzijského výtvarníka.  (Foto: Fin)

Toto úžasné akvarel tetovanie pohoria.

Ohromujúce tetovanie akvarelovým pohorím od Pis Saro

Keď Pis Saro vytvára niečo iné ako botanický kúsok ako život, obrazne skáčeme od radosti. Obvykle sú jej nekvetinové diela veľkolepé a grandiózne – veľkosťou aj spektáklom. Aj keď to nie je úplne zadný diel, v ktorý by sme dúfali, je stále veľmi pôsobivý a je jedným z našich obľúbených návrhov v zozname..  (Foto: Pis Saro)

Táto krajina s jednou ihlou.

Jednodielne tetovanie horskej krajiny od Doctor Woo

Na úplné ocenenie niektorých atramentov Doctora Wooa budete takmer potrebovať makroobjektív alebo dokonca lupu. Krajinné scény – najmä pohoria – sú v súčasnej dobe skutočne obľúbené a nie je prekvapením, že jeden z majstrov dizajnu jednej ihly vytvára jedny z najlepších diel v žánri.. (Foto: Doctor Woo)

Tento kozmický zadný ramenný diel.

Kozmické tetovanie na hornom ramene od Cynthie Sobraty

Ak hľadáte niečo malé, super cool a super roztomilé, návrhy Cynthie Sobratyovej je na zváženie, teda ak nie je problém letieť do Melbourne.  (Foto: Cynthia Sobraty)

Tento krásny kúsok predlaktia.

Krásne tetovanie pohoria od Hongdamu

Pokiaľ ide o farbenie pohorí, juhokórejský tetovač Hongdam určite vie, o čo ide. Tieto dotwork-eské hory, urobené v štýle orientálneho obrazu, vyzerajú, ako keby vrcholili v oblakoch alebo by boli zasadené hlboko v údolí pokrytom hmlou..  (Foto: Hongdam)

About the author